Po 15 latach kupili ponownie nowe Volvo FH (video)

Volvo Trucks Verhoek Europe

27 ciężarówek Volvo FH dla holenderskiego przewoźnika.

Holenderska firma Verhoek Europe otrzymała ostatnio pierwsze z serii 27 ciężarówek Volvo FH. Ciągniki siodłowe o mocy 460 KM i kabinie Globetrotter są wykorzystywane do dystrybucji wykładzin podłogowych i transportu drzwi po całej Europie. Verhoek Europe powróciła do marki Volvo Trucks po 15 latach, w których korzystano z ciężarówek Mercedes-Benz i Scania.

Volvo FH 460 KM i kabina Globetrotter

Pojazdy są wyposażone w różne opcje zwiększające komfort, w tym klimatyzację postojową Volvo I-ParkCool. Jedna z ciężarówek będzie używana jako samochód szkoleniowy dla kierowców i dlatego jest wyposażona w podwójne elementy sterujące, więcej lusterek i cztery pojedyncze fotele.

27 ciężarówek Volvo FH

Ponad piętnaście lat temu firma Verhoek Europe użytkowała ciężarówki Volvo. Dyrektor Jaap Verhoek mówi: - Nasze relacje z dilerem Volvo Trucks zawsze były dobre, ale inne marki w tym czasie lepiej pasowały do ​​wizerunku naszej firmy. Jaki jest powód ponownego wyboru Volvo Trucks? Naszą uwagę zwraca oferta Volvo Trucks dla właścicieli flot. Ponadto Volvo FH to jedna z najbardziej komfortowych ciężarówek dostępnych obecnie na rynku. To przemawia do nas i naszych kierowców.

Verhoek Europe jest dostawcą usług logistycznych z ponad 60-letnim doświadczeniem. Jako firma rodzinna, wywodząca się z branży wyposażenia wnętrz. Ciężarówki będą wykorzystywane do dystrybucji wykładzin podłogowych i logistyki drzwi w całej Europie.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL