540 ciężarówek DAF XF zamówiła Hegelmann Transporte Group

DAF XF Hegelmann Transporte

Ciężarówki trafią do Niemiec w latach 2019 i 2020.

Hegelmann Transporte Group powiększa swoją flotę o 540 ciężarówek DAF XF. 480-konne ciągniki siodłowe w kabinie Super Space Cab zostaną dostarczone spółce z południowych Niemiec w ramach zaprogramowanej dostawy w latach 2019 i 2020. Hegelmann już wcześniej kupiła ponad 100 ciężarówek DAF XF w kabinach Super Space Cab.

DAF XF w bogatej specyfikacji

Ciężarówki DAF XF są wyposażone w systemy Predictive Cruise Control (PCC), Lane Departure Warning System (LDWS), Advanced Emergency Braking System (AEBS) i Adaptive Cruise Control (ACC), które zapewniają komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Silnik PACCAR MX-13 o mocy 355kW / 483 KM.

Firma Hegelmann Transporte została założona w 1998 r. i specjalizuje się w transporcie just-in-time dla przemysłu samochodowego, ciężkiego i spożywczego. Firma, która zatrudnia 4000 pracowników, mają 2000 ciężarówek i 2000 naczep. Zasięg prowadzonej działalności obejmuje obszar od Algarve do granic Chin. Główna siedziba Hegelmann Transporte mieści się w Karlsdorf-Neuthard koło Stuttgartu. W Polsce Grupa posiada 3 oddziały: w Poznaniu, we Wrocławiu i w Częstochowie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL