Michael Kobriger szefem produkcji MAN Truck & Bus

Michael Kobriger - MAN Truck & Bus

Michael Kobriger (lat 47) obejmie stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za całą produkcję w zakładach MAN Truck & Bus AG.

Pracę na nowym stanowisku Michael Kobriger rozpoczyna 1 grudnia 2018 roku.

Andreas Renschler, dyrektor generalny TRATON AG komentuje zmiany:

- Ulrich Dilling, który dotchczas piastował stanowisko szefa produkcji samochodów ciężarowych i autobusów MAN, wykazał się dużym zaangażowaniem i odegrał aktywną rolę w kształtowaniu sieci produkcyj MAN Truck & Bus, przyczyniając się w ten sposób do sukcesu marki MAN i Grupy TRATON. Chcielibyśmy mu za to podziękować i życzyć mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze i życiu osobistym -

Joachim Drees, dyrektor generalny MAN Truck & Bus AG, dodał:

- Nasze ciężarówki należą do najbardziej niezawodnych w branży transportowej - Ulrich Dilling i jego zespół produkcyjny odegrali w tym dużą rolę. Jego następca, Michael Kobriger, również jest ekspertem w dziedzinie produkcji samochodów i wykazuje cechy dobrego zarządcy. Odegrał kluczową rolę, jako twórca pozytywnych zmian przy produkcji autobusów. Teraz liczę na dobrą współpracę w zarządzie MAN Truck & Bus.

Michael Kobriger poprzednio pełnił funkcję prezesa MAN Truck & Bus odpowiedzialnego za pion autobusów, był odpowiedzialny za cały proces produkcji. Wcześniej zajmował różne stanowiska kierownicze w produkcji w MAN Truck & Bus. Karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku, jako stażysta w dziale montażu samochodów ciężarowych.

Nowa ciężarówka MAN Truck 2019

Przed Michael'em Kobriger'em duże wyzwania. Musi on, w 2019 roku, wprowadzić spółkę MAN Truck & Bus w erę elektromobilności oraz rozpocząć produkcję nowego ciągnika siodłowego MAN.  

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL