Ciężarówka zderzyła się z pociągiem

W Ołtarzewie pociąg Intercity wjechał w TIR-a

Dzisiaj po godz. 14 na przejeździe kolejowym w Ołtarzewie pociąg zahaczył o naczepę ciężarówki. Nie ma rannych, ale szkody są znaczne.

Do wypadku doszło po południu. TIR przejeżdżał przez przejazd kolejowy i w tym momencie uderzył w niego pociąg.

Pociąg wjechał w ciężarówkę - rogatki były otwarte

Na szczęście ciężarówka opuszczała już przejazd i dlatego kierowca samochodu nie miał bezpośredniego kontaktu z lokomotywą. Świadkowie mówią, że pociąg jechał z dużą prędkością. Uderzenie obróciło ciężarówkę prawie o 180 stopni. Naczepa została doszczętnie zniszczona. Ciągnik siodłowy Scania R również nie będzie nadawał się do użytku zniszczona jest kabina oraz podwozie ciężarówki. Ekspres ma uszkodzony przód lokomotywy i bok pierwszego wagonu. Wg relacji rogatki były otwarte.

Przeczytaj też:
Tajemniczy sygnał alarmowy na morzu pochodził z ciężarówki Tajemniczy sygnał alarmowy na zachodnim wybrzeżu Skanii (Szwecja) umknął zarówno kontrolerom ruchu lotniczego, jak i ratownikom morskim. Teraz tajemnica została rozwiązana.
Ciężarówka, przekształcona w dzieło sztuki, pochłania taką samą ilość CO2 z powietrza, jak drzewo Farba na naczepie pochłania tyle samo CO2 z powietrza co drzewo i zapobiega rozwojowi wszelkiego rodzaju wirusów i bakterii.
MAN Trucks rozbudowuje fabrykę ciężarówek w Niepołomicach W ramach strategii New MAN w latach 2020-2022 rozbudowana zostanie fabryka pojazdów ciężarowych w Niepołomicach.
Podczas rozładunku... Podczas rozładunku ciężarówka pochyliła się do tyłu.
Piwo ląduje na poboczu. Wypadek polskiej ciężarówki na autostradzie A10 W poważnym wypadku, w sobotnie popołudnie, na autostradzie A 10 brała udiał polska ciężarówka, która wypadła z pasa ruchu i przewróciła się na poboczu drogi.
KAMAZ-54901 - pierwsze wrażenia z jazdy Z ogólnego punktu widzenia to Mercedes, jednak charakterystyka pracy silnika bardziej przypomina Scanię.
Kto i kiedy ma pierwszeństwo? Kolejność przejazdu to temat, który powinien być potraktowany priorytetowo na kursach prawa jazdy. U źle wyedukowanych kierowców często obowiązuje błędna zasada: kto szybszy ten pierwszy...
Kabina ciężarówki – mobilne centrum dowodzenia kierowcy. Jak się zmieniały? Kabiny ciężarówek to dziś niemal zdalne biura, w których kierowcy ciężarówek spędzają zwykle więcej czasu niż we własnym mieszkaniu - bo nawet 294 dni w roku.  
Zuchwała kradzież elementów ciężarówki w środku miasta Co zobaczył kierowca, gdy wrócił do swojej ciężarówki po nocnym odpoczynku? Złodzieje ukradli maskę i reflektory z zaparkowanej ciężarówki.