Kalendarz z ciężarówkami od Grupy Wróbel

Mercedes-Benz Wróble Kalendarz 2019

Mercedes-Benz Actros oraz Kamila Świerc to ikony kojarzone ze wszystkim co najlepsze.

On duży i silny ona drobna smukła piękna kobieta - potrafią sprawić, że twoje biuro rozbłyśnie niczym gwiazda na niebie. Taki właśnie jest kalendarz 2019 Grupy Wróbel. Zawarte w kalendarzu obrazy przedstawiają niezwykłe połączenie piękna i siły – Miss Polski 2017 oraz flagowego modelu Mercedes-Benz Trucks.

Nietypowy duet w sesji zdjęciowej, która w ciekawy sposób zestawia dwa wymiary piękna. Już w pierwszym kadrze, z perspektywy lotu ptaka widzimy Actrosa i Miss Polski naprzeciw siebie. Pewność, gotowość do działania, z domieszką rywalizacji. To tutaj dwa silne charaktery spotykają się po raz pierwszy.

Mercedes-Benz Trucks na 2019 rok

Olśniewająca Kamila Świerc, studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa, swoją przygodę z Miss Polski rozpoczęła od startu w regionalnym konkursie organizowanym w Opolu. Rok 2018 był więc dla najpiękniejszej kobiety w naszym kraju niezwykle udany, ale też bardzo pracowity.
Przed obiektywem czuje się i prezentuje bardzo dobrze, co widać na następnej karcie kalendarza, gdzie ze sportowej, pewnej postawy, przechodzimy do klasycznej kreacji Kamili. Na pierwszym planie stoi Ona w czarnej sukni, z koroną na głowie, a Actros dumnie jej towarzyszy. W tej odsłonie posągowa wręcz Kamila i Mercedes są jak król i królowa. I choć widzimy kontrastowe zestawienie czerni i bieli - naturalnych przeciwieństw, tworzą jednak perfekcyjną parę.

Mercedes-Benz Actros wieczorową porą

Inny kadr to wystrzałowy wieczór w wielkim mieście należący do białego duetu pięknej i pięknego. Przełom lipca/sierpnia prezentuje siłę, którą ma w sobie zarówno kobieta, jak i prezentowany tuż za nią ekonomiczny, wyposażony w silnik najnowszej generacji OM 471, zautomatyzowaną skrzynię biegów PowerShift 3 oraz innowacyjny system bezpieczeństwa - Mercedes-Benz Actros. Wydaje się, że dla każdego z nich nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.
Ten swoisty mariaż najpiękniejszej, najlepszego i Grupy Wróbel, spina w całość ostatnia karta kalendarza, gdzie pewność, moc i śmiałe patrzenie w przyszłość zamykają rok.
A może otwierają kolejny?

Grupa Wróbel - to był udany rok

Ostatnie 12 miesięcy działalności Grupy Wróbel można ogólnie podsumować jako czas obfity w wyróżnienia, dobre informacje, ale też niezwykle pracowity i dynamiczny.
Efekty tej pracy dają jednak energię i chęci na jeszcze więcej i lepiej. Wydając kalendarz na 2019 rok Grupa Wróbel życzy wszystkim dni pełnych radości, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń i planów, tych wielkich i tych mniejszych.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL