Sezon na kalendarze 2019 rozpoczęty - Inter Cars zaprosił najpiękniejsze modelki

kalendarz Inter Cars 2019

Piękne samochody, egzotyczne miejsca i zjawiskowe kobiety – kalendarz Inter Cars 2019.

Tegoroczna edycja po raz kolejny została wydana w imponującym nakładzie 45 000 sztuk.

Koniec roku to tradycyjnie czas na wydawanie kalendarzy. Firmy przebijają się kreatywnością chcąc podarować nam - klientom trochę luksusowych widoków okraszonych pięknem materii ożywionej. Tematyką kalendarza Inter Cars są oczywiście samochody, czyli jakby wszystko pozostaje w temacie.

Kalendarz Inter Cars 2019

Tym razem pomysłodawcy kalendarza postanowili nieco odbiec od głównych kanonów związanych z branżą, na rzecz: - sceny mają za zadanie opowiedzieć jakie wrażenia, odczucia, emocje, marzenia wywołuje w kobiecie obcowanie z supersamochodem. Inaczej niż w poprzednich latach, modelka zamykając oczy przenosi się w świat zmysłowego wyobrażenia kim jest w towarzystwie auta tej klasy. Nie chodzi tutaj o jej profesję, czy też męski fetysz, ale o to jak ona to odczuwa, jaką się widzi, kim się staje . Miękkie połączenie świata mężczyzn z planetą marzeń kobiet zbiega się w kalendarzu Inter Cars - mówi Voyo Bakiewicz, fotograf odpowiedzialny za stworzenie kalendarza.

W tegorocznej edycji kalendarza zobaczymy piękne polskie modelki: Matyldę Wielgosz, Paulę Tumala, Karinę Grabowską, Monikę Podhajecką, Kasię Chmiel, Darię Kaźmierczak, Paulę Palińska, Sylwię Szczepańską, Kasię Nowosielską oraz Magdę Matuszewską. Niemal w każdym miesiącu inna piękna kobieta - nie nie może się znudzić!

Partnerami kalendarza na rok 2019 są producenci z branży automotive: Grupa ZF, Contitech, FEBI, SKF, NGK, Castrol oraz Comma.

Kalendarz jest już dostępny dla wszystkich klientów w sieci dystrybucji Inter Cars.

Przeczytaj też:
Program flotowy MOYA Firma ma już 10 lat!

Rozwój oferty flotowej jest jednym z priorytetów dla spółki Anwim – właściciela i operatora ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. W tym roku ma miejsce jubileusz dziesięciolecia istnienia na rynku kart MOYA firma.

Japońska technologia już od grudnia w europejskiej fabryce

FUSO, japońska spółka córka Daimler Truck i zarazem jeden z wiodących azjatyckich producentów pojazdów użytkowych, ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży w Europie nowego FUSO Cantera.

Sprzedaż samochodów ciężarowych w listopadzie 2021

To przedostatni miesiąc podsumowań sprzedaży samochodów ciężarowych w drugim roku pandemii.

Zmiana w fabryce MAN Trucks w Niepołomicach

Z dniem 01.11.2021 dr Richard Slovák objął stanowisko dyrektora zarządzającego w fabryce MAN Niepołomicach oraz prezesa zarządu spółki MAN Trucks sp. z o.o.

Scania z kamerami zamiast lusterek, ale w innym miejscu

Opcja ta będzie początkowo oferowana tylko na rynku europejskim.

Sprawdziliśmy ile kosztują nowe DAF'y XG zamówione przez Waberer's

Od węgierskiego dilera DAF Trucks przyszła dobra wiadomość - wpłynęło ogromne zamówienie na na 570 modeli DAF XG.

Poznajemy DAF XF model 2022

Oglądamy jeden z pierwszych samochodów, nowej serii DAF XF, który trafił do Polski. Samochód wyspecyfikowany na polski rynek, a więc taki jaki zapewne będą kupować polscy przewoźnicy.

 

Alexander Vlaskamp nowym szefem MAN Truck & Bus SE

Rada Nadzorcza TRATON SE powołała do Zarządu Aleksandra Vlaskampa. Przejmuje on stanowisko po Andreasie Tostmann'ie, który był prezesem Zarządu MAN Truck & Bus SE.

Kolekcja zabytkowych ciężarówek Mercedres-Benz opuszcza Stuttgart

Podział Daimlera na dwie niezależne firmy skutkuje przeniesieniem zabytkowych ciężarówek do Wörth.

 

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje