Sezon na kalendarze 2019 rozpoczęty - Inter Cars zaprosił najpiękniejsze modelki

kalendarz Inter Cars 2019

Piękne samochody, egzotyczne miejsca i zjawiskowe kobiety – kalendarz Inter Cars 2019.

Tegoroczna edycja po raz kolejny została wydana w imponującym nakładzie 45 000 sztuk.

Koniec roku to tradycyjnie czas na wydawanie kalendarzy. Firmy przebijają się kreatywnością chcąc podarować nam - klientom trochę luksusowych widoków okraszonych pięknem materii ożywionej. Tematyką kalendarza Inter Cars są oczywiście samochody, czyli jakby wszystko pozostaje w temacie.

Kalendarz Inter Cars 2019

Tym razem pomysłodawcy kalendarza postanowili nieco odbiec od głównych kanonów związanych z branżą, na rzecz: - sceny mają za zadanie opowiedzieć jakie wrażenia, odczucia, emocje, marzenia wywołuje w kobiecie obcowanie z supersamochodem. Inaczej niż w poprzednich latach, modelka zamykając oczy przenosi się w świat zmysłowego wyobrażenia kim jest w towarzystwie auta tej klasy. Nie chodzi tutaj o jej profesję, czy też męski fetysz, ale o to jak ona to odczuwa, jaką się widzi, kim się staje . Miękkie połączenie świata mężczyzn z planetą marzeń kobiet zbiega się w kalendarzu Inter Cars - mówi Voyo Bakiewicz, fotograf odpowiedzialny za stworzenie kalendarza.

W tegorocznej edycji kalendarza zobaczymy piękne polskie modelki: Matyldę Wielgosz, Paulę Tumala, Karinę Grabowską, Monikę Podhajecką, Kasię Chmiel, Darię Kaźmierczak, Paulę Palińska, Sylwię Szczepańską, Kasię Nowosielską oraz Magdę Matuszewską. Niemal w każdym miesiącu inna piękna kobieta - nie nie może się znudzić!

Partnerami kalendarza na rok 2019 są producenci z branży automotive: Grupa ZF, Contitech, FEBI, SKF, NGK, Castrol oraz Comma.

Kalendarz jest już dostępny dla wszystkich klientów w sieci dystrybucji Inter Cars.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL