Kierowca ciężarówki opowiada co widział...

Kierowca ciężarówki opowiada co widział...

Johannes Korn opowiada o swoich doświadczeniach, jako kierowca samochodu ciężarowego. A widział niejedno.

Gdy dużo jeździsz spotykasz wielu ludzi i widzisz dużo rzeczy. Czasem śmiesznych czasem głupich, a czasem...

Za kabiny ciężarówki wszystko widać bardzo dobrze. czasem zaglądasz ludziom do okiem a czasem zerkasz jak inni urządzili swoje kabiny ciężarówek. Gdy jedziesz to myślisz o różnych rzeczach. Czasem posłuchasz radia, czasem ktoś cię wkurzy na CB, a czasem szukasz sobie innych zajęć.

Co robią kierowcy ciężarówek podczas jazdy

Jahannes opowiada o swoim najciekawszym widoku, na widok którego zaniemówił. Wyprzedzasz inną ciężarówkę, odruchowo patrzysz w prawo na kolegę, czy w niego wszystko O.K. Zazwyczaj widzisz u niego film na tablecie, czasem rozmawia z kimś przez komórkę. W niektóre rzeczy jednak trudno uwierzyć...

Kiedyś podczas wyprzedzania Johannes zobaczył kierowcę ciężarówki stojącego w kabinie i gotującego na kuchence gazowej. Wszystko odbywało się podczas podczas jazdy autostradą. Kierowca stał po stronie pasażera i tylko lewą ręką przytrzymywał kierownicę. Prawą ręką poruszał patelnią. Ta sytuacja zbulwersowała Jahannes'a, bo nawet on, kierowca z długoletnim stażem nigdy nie wpadł by na taki pomysł. - To skrajna nieodpowiedzialność, takim ludziom trzeba zakazywać prowadzenia samochodów - mówi.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL