Najnowszy model piętrowej Setry trafi do Sindbada

Najnowszy model piętrowej Setry trafi do Sindbada

Firma Sindbad z Opola jest pierwszą firmą w Polsce i jedną z pierwszych w Europie, do której trafi najnowszy produkt koncernu Daimler.

Dwupokładowa Setra S 531 DT łączy w sobie bezpieczeństwo, komfort, ekonomikę i elegancki design.

Setra S 531 DT

Autokar ten jest o 11 cm dłuższy od swojego poprzednika S 431 DT i charakteryzuje się niższym do 10 % zużyciem paliwa. Nowa Setra wyposażana jest seryjnie w reflektory LED oraz najnowszy system hamowania awaryjnego Active Brake Assist 4 generacji. Dodatkowo układ wzbogacono o możliwość rozpoznawania pieszych z automatyczną reakcją hamowania. Nowy model Setry będzie 28 autokarem dwupokładowym we flocie firmy Sindbad. Autokar aktualnie zjechał z linii produkcyjnej i w najbliższych 2 tygodniach przyjedzie do Opola.

Autokary we flocie Sindbad

Najnowsza Setra S531DT jest jednym z 16 nowych autokarów turystycznych, jakie Sindbad zakupił w 2018 roku. W tym roku Sindbad zakupił również inne modele Setry: 515HD (4szt.), 516HD (1szt.), 517HD (5szt.), 519HD (1szt.), 516HDH (1szt.), 517HDH (1szt.), 431DT (2szt.) oraz pierwszy w Polsce 531DT (1szt.).

Tegoroczna inwestycja o wartości ponad 20 milionów złotych jest wspólnym projektem firmy z Opola oraz jej partnerów, realizujących wspólnie międzynarodowe przewozy w ramach regularnych linii autokarowych. Aktualnie Sindbad dysponuje flotą ponad 300 komfortowych autokarów turystycznych.

Nowa wizualizacja autokarów Sindbad

W związku z tym, że w 2018 roku firma obchodzi 35-lecie działalności, a także biorąc pod uwagę szereg zmian w organizacji firmy, jak i samej ofercie, postanowionozmienić dotychczasowy znak firmowy oraz oklejenie wszystkich autokarów. Odświeżenie wizerunku zewnętrznego firmy ma pokazać kierunek, w jakim ona podąża.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL