Najnowszy "motoryzacyjny" teledysk powstał we Wrocławiu

Najnowszy "motoryzacyjny" teledysk powstał we Wrocławiu

Najnowszy teledysk Kobieta i auto został wyprodukowany we Wrocławiu u jednego z miejscowych dealerów samochodów używanych.

Premiera utworu miała miejsce wczoraj i od wczoraj można ten utwór oglądać w internecie. Propozycja skierowana jest do miłośników muzyki tanecznej (disco-polo), fanów szybkich samochodów i pięknych wrocławianek.

Teledysk MR FochKobieta i Auto powstawał w październiku 2018 roku przy współpracy z pracowników autohandlu we Wrocławiu z ulicy Królewieckiej. Panowie z pełnym oddaniem i zaangażowaniem asystowali 13 pięknym modelkom ubranym w seksowne stroje, podkreślające piękno kobiecego ciała. W teledysku wykorzystano 11 samochodów różnych marek od Fiata do Porsche. Utwór Mr Foch: "Kobieta i Auto" to styl disco-country, wyjatkowo skoczny kawałek, który ma dostarczyć słuchaczom: pozytywne emocje np. w trakcie prowadzenia auta.

Mr Foch i Karolina Ban

Mr Foch po 12 latach pracy w Wielkiej Brytanii wrócił do Polski, do Wrocławia. Ma na koncie już 3 utwory: "I love you", "Pokochałem" i najnowszy utwór "Kobieta i auto". Do końca roku planuje wydać kolejne 4 utwory muzyczne, teledyski są już w trakcie przygotowań.

Wcześniej Mr Foch studiował i pracował w radiu WaMa w Olsztynie. Olsztyn połączył go muzycznie z wokalistką Karoliną Ban, z którą razem nagrywają i tworzą teledyski. Karolina studiowała Muzykę na Uniwersytecie Warmińsk-Mazurskim, brała udział w wielu koncertach na terenie całego kraju. Karolinę Ban można obserwować na instagramie pod nickiem @carolline_artist. Mr Foch również na bieżąco zamieszcza na Instagramie wiadomości dotyczące swojej twórczości (pod nickiem: @mrfoch).

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL