Nowy Ural Next - rozpoczęcie sprzedaży

Ural Next

Rosyjski producent wprowadził na rynek nową wersję ciężarówki Ural Next. Jej premiera odbyła się jesienią na IAA 2018.

Pierwsze egzemplarze nowej ciężarówki dotarły już do Petersburga, gdzie zaplanowano najszybszą sprzedaż. Jeszcze przez zimą ciężarówki Ural Next dotrą do wszystkich dilerów W Rosji.

Ural NEXT w konfiguracji 6x4 może być wykorzystywany w różnych dziedzinach działalności. Może to być budowa, praca w rolnictwie, transport itp. Rodzina samochodów obejmuje podwozia wywrotki (do 15,6 t DMC), ciągniki siodłowe (do 62 t), żurawie samochodowe, śmieciarki, cysterny, samochody dystrybucyjne, autocysterny i kombinowane samochody drogowe. Producent zaplanował produkcję ponad 200 rodzajów kompletnych zestawów tego modelu.

Wraz z nowym Uralem fabryka Uralskij Awtomobilnyj Zawod, w miejscowości Miass, ulepszyła linie produkcyjną. Dzięki wysokiej wydajności samochody ciężarowe Ural NEXT mają korzystną cenę i gwarancję na 3 lata lub na przebieg 150 000 km. Interwał serwisowy wynosi 30 000 km.

Ural Next 6x4

Jak zapowiada producent rosyjskie ciężarówki mają też nowy poziom komfortu i zwiększoną funkcjonalność. Istnieje możliwość łatwego instalowania różnych dodatków. W pojeździe znajdziemy: panel LCD, centralny zamek, podgrzewaną przednią szybę i lusterka wsteczne, tempomat, elektrycznie otwierane okna, kierownicę wielofunkcyjną i system audio również sterowany z poziomu kierownicy. Istnieje również komputer pokładowy i filtr kabinowy, a kierownica jest regulowana w pionie. Kabina sypialna jest wyposażona w wygodne łóżko. W obecnej chwili pojazd nie jest przystosowany do rejestracji na rynkach UE. Oferowane przez producenta silniki YMZ-536 (dla wywrotki) i silnik YaMZ-653 (dla ciągnika siodłowego) odpowiadają klasie czystości spalin Euro 5.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL