Łowicz otwarty!

Serwis Scania Łowicz

Serwis Scania w Łowiczu jest już ponownie dostępny dla klientów.

Po zmianie lokalizacji nowa siedziba punktu serwisowego Scania mieści się przy obwodnicy, przy drodze krajowej numer 14. Właścicielem placówki jest firma Scan-Partner Sp. z o.o., autoryzowany diler Scania.

– Pragniemy zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, dlatego zdecydowaliśmy się na budowę nowego obiektu serwisowego i przeniesienie siedziby. Stworzyliśmy atrakcyjną i komfortową przestrzeń przy zachowaniu najwyższych standardów Scaniakomentuje Andrzej Granosik, członek Zarządu Scan-Partner Sp. z o.o.

Scania Łowicz

Nowy serwis Scania w Łowiczu jest wyposażony w trzy stanowiska o długości 26 m oraz jedno stanowisko o długości 14 m. W nowej lokalizacji świadczony jest pełen zakres usług związanych z przeglądem i naprawą pojazdów ciężarowych, naczep
i autobusów, a także naprawy powypadkowe, montaż urządzeń Toll Collect, kalibracja tachografów cyfrowych oraz całodobowa pomoc Scania Assistance. Dla klientów firmy dostępne jest również nowoczesne biuro handlowe oferujące sprzedaż pojazdów nowych, jak i używanych.

Scan-Partner partner Scania

Zmiana siedziby serwisu Scania w Łowiczu to najnowsza inwestycja firmy
Scan-Partner Sp. z o.o., autoryzowanego dilera Scania. Firma działa od 1995 roku głównie na terenie województwa łódzkiego. Poza Łowiczem, placówki firmy mieszczą się w Rzgowie (siedziba firmy), Sieradzu i Tomaszowie Mazowieckim.

Nowy adres serwisu Scania w Łowiczu: ul. Uchanka 2, 99-400 Łowicz.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL