IVECO w Rzeszowie - nowy serwis STC

IVECO Rzeszów

W piątek, 12 października br., w Rzeszowie, odbyło się uroczyste otwarcie nowego serwisu marki IVECO.

Obiekt należący do spółki STC, będącej częścią Grupy OMEGA Pilzno, oferuje klientom kompleksową obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną ciężarówek marki IVECO.

IVECO Rzeszów

Oficjalne otwarcie salonu i serwisu stało się okazją nie tylko do prezentacji nowego obiektu, ale również do spotkań z zaproszonymi klientami i wspólnego świętowania tego ważnego wydarzenia dla podkarpackiej branży automotive. Powstanie nowego obiektu i działalność spółki STC doceniły także obecne podczas otwarcia władze miasta Rzeszowa oraz IVECO Poland. Część oficjalną zwieńczyło widowisko pokazujące w sposób naukowy magię samochodów IVECO.

Autoryzowany dealer IVECO spółka STC

- Naszą ambicją jest zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie oferowanej w odpowiednim otoczeniu i w komfortowych warunkach lokalowych. Stąd decyzja, którą podjęliśmy w zeszłym roku o konieczności budowy nowego obiektu dealersko-serwisowego i przeniesieniu naszej siedziby z Woli Cichej, w której działaliśmy przez ostatnie dwa lata do Rzeszowa – powiedział Mariusz Godawski, prezes Zarządu OMEGA Pilzno.

Nowy kompleks dealersko-serwisowy usytuowany jest na działce o powierzchni 1,30 ha, w sąsiedztwie drogi krajowej S19 - wylotowej z Rzeszowa w kierunku Lublina, oferuje klientom łatwy dojazd oraz duży, wygodny parking. Do dyspozycji odwiedzających oddano ponad 2500 m2 przestrzeni. Część dealerską wypełniają biura handlowe, pomieszczenia do spotkań z klientami, a także administracyjno-biurowe. Na sektor serwisowy składają się się m.in. przestrzenne hale ze stanowiskami obsługowymi oraz hale magazynowe (m.in. części zamiennych i narzędzi). W odpowiednio przygotowanej strefie, klienci mogą spędzić czas oczekiwania na realizację usług. Nie brakuje także stanowisk ds. finansowania zakupu i ubezpieczenia samochodów.

Samochody ciężarowe IVECO

IVECO jest marką należącą do grupy CNH Industrial N.V., Szeroki asortyment obejmuje wszystkie segmenty pojazdów użytkowych. Gamę pojazdów dostawczych reprezentuje IVECO Daily z DMC od 3 do 7,2 tony. IVECO Eurocargo wypełnia segment pojazdów dystrybucyjnych oraz pod specjalne zastosowania z DMC od 6 do 18 ton. Grupę pojazdów powyżej 18 ton stanowią IVECO Stralis do zastosowań w transporcie dalekobieżnym.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL