Części do Volvo kupisz w hurtowni

EUROPART katalog Volvo Truck

EUROPART - hurtownia części do samochodów ciężarowych poinformowała o wydaniu katalogu Volvo Truck.

Celem EUROPART jest wydanie katalogów części do samochodów ciężarowych poświęconych całej "siódemce" europejskich producentów ciężarówek: MAN Truck, Mercedes Truck, Volvo Trucks IVECO, DAF Trucks, Renault Trucks, Scania.

Katalog Volvo Truck

Na 320 stronach zostało zaprezentowanych ponad 2000 produktów do ciężarówek szwedzkiego producenta – zarówno części oryginalne jak i marka własna EUROPART Premium Parts. Dla firmy EUROPART ważne jest zapewnienie aktualnej i wyczerpującej oferty, dlatego asortyment sięga od serii FH, FM/FMX, FE do FL, od roku produkcji 2002 do bieżącego rocznika. Rozdziały zostały podzielone w przejrzysty sposób według serii i grup produktów.

Części i Akcesoria

Poza podstawowym asortymentem części zamiennych w kategorii układu napędowego, osi, zawieszenia, pneumatyki, elektryki lub hamulców, EUROPART zapewnia szeroką ofertę akcesoriów i elementów doposażenia pojazdów: począwszy od stolików na deskę rozdzielczą po pałąki reflektorów i inne części karoserii. Dodatkowo w osobnym rozdziale prezentowane są specjalistyczne narzędzia, profesjonalne sprzęty do diagnostyki, konserwacji i naprawy oraz produkty chemiczno-techniczne do warsztatu.

Katalog Volvo uzupełniają porady ekspertów:

- Raufoss ABC system wtykowy do układów pneumatycznych
- Systemy wtykowe ABS/EBS 24 V wg ISO 7683
- 7-bieg. systemy wtykowe 24 V wg ISO 1185 (typ N): Zastosowanie, korzyści z programu, możliwości obciążenia i plan obłożenia
- 15-bieg. systemy wtykowe 24 V zgodnie z ISO 12098 Zastosowanie, korzyści z programu, możliwości obciążenia i plan obłożenia

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL