Części do Volvo kupisz w hurtowni

EUROPART katalog Volvo Truck

EUROPART - hurtownia części do samochodów ciężarowych poinformowała o wydaniu katalogu Volvo Truck.

Celem EUROPART jest wydanie katalogów części do samochodów ciężarowych poświęconych całej "siódemce" europejskich producentów ciężarówek: MAN Truck, Mercedes Truck, Volvo Trucks IVECO, DAF Trucks, Renault Trucks, Scania.

Katalog Volvo Truck

Na 320 stronach zostało zaprezentowanych ponad 2000 produktów do ciężarówek szwedzkiego producenta – zarówno części oryginalne jak i marka własna EUROPART Premium Parts. Dla firmy EUROPART ważne jest zapewnienie aktualnej i wyczerpującej oferty, dlatego asortyment sięga od serii FH, FM/FMX, FE do FL, od roku produkcji 2002 do bieżącego rocznika. Rozdziały zostały podzielone w przejrzysty sposób według serii i grup produktów.

Części i Akcesoria

Poza podstawowym asortymentem części zamiennych w kategorii układu napędowego, osi, zawieszenia, pneumatyki, elektryki lub hamulców, EUROPART zapewnia szeroką ofertę akcesoriów i elementów doposażenia pojazdów: począwszy od stolików na deskę rozdzielczą po pałąki reflektorów i inne części karoserii. Dodatkowo w osobnym rozdziale prezentowane są specjalistyczne narzędzia, profesjonalne sprzęty do diagnostyki, konserwacji i naprawy oraz produkty chemiczno-techniczne do warsztatu.

Katalog Volvo uzupełniają porady ekspertów:

- Raufoss ABC system wtykowy do układów pneumatycznych
- Systemy wtykowe ABS/EBS 24 V wg ISO 7683
- 7-bieg. systemy wtykowe 24 V wg ISO 1185 (typ N): Zastosowanie, korzyści z programu, możliwości obciążenia i plan obłożenia
- 15-bieg. systemy wtykowe 24 V zgodnie z ISO 12098 Zastosowanie, korzyści z programu, możliwości obciążenia i plan obłożenia

Przeczytaj też:
EPO-Trans Logistic kupuje 20 gazowych ciężarówek IVECO Stralis LNG

EPO-Trans Logistic podpisała umowę na dostawę 20 ciągników siodłowych IVECO Stralis NP 460 zasilanych skroplonym gazem ziemnym.

Scania P - nowa kabina i co jeszcze Powstanie projekt ciężarówki Scania zasilanej wodorem

Scania opracowuje projekt śmieciarki zasilanej ogniwami wodorowymi. Projekt powstaje w kooperacji z firmą Renova, która zajmuje się przetwarzaniem odpadów.

2000 dodatkowych ciężarówek LNG, 39 nowych stacji LNG, Unia Europejska częściowo finansuje plany

Konsorcja: Shell, DISA, Scania, IVECO i Nordsol tworzą razem konsorcjum o nazwie BioLNG Euronet, które ma rozwinąć napęd LNG w transporcie drogowym.

Co powiedział wiceprezes Scania podczas szczytu klimatycznego w Katowicach

Scania popiera stanowisko Komisji Europejskiej, która chce, aby do roku 2050 ciężarówki były całkowicie neutralne dla środowiska naturalnego.

Volvo Trucks z nowymi silnikami do modeli ciężarówek FH FM i FMX

Volvo Trucks zaprezentowało zmodernizowane silniki wysokoprężne D11 i D13 do samochodów ciężarowych Volvo FH, FM i FMX.

Ile za wysoka ile za szeroka? Jakie mają być wymiary zestawu ciężarowego?

Zwykle bywa jednak tak, że policja, gdy zatrzyma ciężarówkę do kontroli, potrafi coś znaleźć. W tych dwóch przypadkach nie chodziło o wiele.

25 elektrycznych ciężarówek Volvo będzie dostępnych w wynajmie

Niemiecka firma zajmująca się wynajmem pojazdów użytkowych będzie oferować swoim klientom 25 w pełni elektrycznych pojazdów Volvo FL Electric.

Specjalna wersja Scanii S trafia do polskiego klienta

750-tysięczną Scanię otrzymała polska firma transportowa z okolic Stalowej Woli. Jubileuszowy ciągnik to Scania S450 King of the Road.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL