IVECO Daily 7 ton

IVECO Daily 7 ton

IVECO wprowadza na rynek pierwszy 7-tonowy pojazd typu GVW 4x4 o ładowności do 4300 kg z możliwością zabudowy do 5 m.

Nowe 7 t Daily 4x4 ma silnik o pojemności 3 l i moc 180 KM oraz 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów Hi-Matic. Na wszystkich kołach zamontowano hamulce tarczowe i specjalny elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP).

Nowy Daily 4x4 po raz pierwszy zaprezentował się publicznie na IAA 2018.

IVECO Daily 7 ton

IVECO oferuje Daily 4x4 w kabinie pojedynczej oraz załogowej w wersjach: 3,5, 5,5 i 7,0 ton GVW, z możliwością wyboru pojedynczych kół i kołami bliźniaczymi. Klienci mogą wybrać ręczną skrzynię biegów (z 12 biegami do jazdy do przodu i 2 biegami wstecznymi) lub zdecydować się na automatyczną skrzynię biegów Hi-Matic (z 16 biegami do przodu i 2 biegami wstecznymi). Nowa oferta oferuje również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak hamulce tarczowe z układem ABS (układ zapobiegający blokowaniu kół) i ESP (elektroniczny program stabilizacji) specjalnie opracowany dla tych pojazdów 4x4.

IVECO rozszerza rodzinę Daily 4x4 o nową wersję ciężkiej furgonetki, oferując wersje: 5,5 i 7,0 ton. Zabudowy samochodów dostawczych mogą pomieścić ładunki od 9 do 18 m3 i od 16 do 18 m3 dla podwozii na kołach bliźniaczych.

IVECO oferuje po raz pierwszy 7,0-tonowy model Daily. Samochód ma ładowność do 4300 kg, przy maks. obciążeniu 2700 kg - na przedniej osi i 5000 kg na tylnej osi. Długości zabudowy osadzonej na ramie Daily może wynosić do 5 m.

Nowe pojazdy Daily 4x4 są w całości produkowane przez IVECO, nie wymagając transformacji przez konstruktorów nadwozi. Oznacza to wiele korzyści dla klientów, takich jak gwarancja całego pojazdu i skrócenie czasu oczekiwania na kompletny samochód. Nowy Daily 4x4 jest gotowy do podjęcia każdej misji, zarówno na drodze, jak i w terenie.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL