IVECO Daily 7 ton

IVECO Daily 7 ton

IVECO wprowadza na rynek pierwszy 7-tonowy pojazd typu GVW 4x4 o ładowności do 4300 kg z możliwością zabudowy do 5 m.

Nowe 7 t Daily 4x4 ma silnik o pojemności 3 l i moc 180 KM oraz 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów Hi-Matic. Na wszystkich kołach zamontowano hamulce tarczowe i specjalny elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP).

Nowy Daily 4x4 po raz pierwszy zaprezentował się publicznie na IAA 2018.

IVECO Daily 7 ton

IVECO oferuje Daily 4x4 w kabinie pojedynczej oraz załogowej w wersjach: 3,5, 5,5 i 7,0 ton GVW, z możliwością wyboru pojedynczych kół i kołami bliźniaczymi. Klienci mogą wybrać ręczną skrzynię biegów (z 12 biegami do jazdy do przodu i 2 biegami wstecznymi) lub zdecydować się na automatyczną skrzynię biegów Hi-Matic (z 16 biegami do przodu i 2 biegami wstecznymi). Nowa oferta oferuje również zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak hamulce tarczowe z układem ABS (układ zapobiegający blokowaniu kół) i ESP (elektroniczny program stabilizacji) specjalnie opracowany dla tych pojazdów 4x4.

IVECO rozszerza rodzinę Daily 4x4 o nową wersję ciężkiej furgonetki, oferując wersje: 5,5 i 7,0 ton. Zabudowy samochodów dostawczych mogą pomieścić ładunki od 9 do 18 m3 i od 16 do 18 m3 dla podwozii na kołach bliźniaczych.

IVECO oferuje po raz pierwszy 7,0-tonowy model Daily. Samochód ma ładowność do 4300 kg, przy maks. obciążeniu 2700 kg - na przedniej osi i 5000 kg na tylnej osi. Długości zabudowy osadzonej na ramie Daily może wynosić do 5 m.

Nowe pojazdy Daily 4x4 są w całości produkowane przez IVECO, nie wymagając transformacji przez konstruktorów nadwozi. Oznacza to wiele korzyści dla klientów, takich jak gwarancja całego pojazdu i skrócenie czasu oczekiwania na kompletny samochód. Nowy Daily 4x4 jest gotowy do podjęcia każdej misji, zarówno na drodze, jak i w terenie.

Przeczytaj też:
IVECO Daily miało 12 ton zamiast 3,5 - rekord podczas kontroli we Wrocławiu

Samochód dostawczy pod kontrolą ITD.

 

Polska firma kupiła 13 gazowych IVECO Daily

W dniu 19 października odbyło się uroczyste przekazanie floty IVECO Daily Natural Power dla firmy Hollywood S.A. Podwozia Daily zostały wyposażone w zabudową kontenerową z windą.

IVECO w Rzeszowie - nowy serwis STC

W piątek, 12 października br., w Rzeszowie, odbyło się uroczyste otwarcie nowego serwisu marki IVECO.

Samochody dostawcze po wakacjach

W grupie samochodów dostawczych do 3,5 t w sierpniu 2018 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, przybyło 5210 szt. nowo zarejestrowanych pojazdów.

Valeo na IAA 2018

Firma Valeo zaprezentowała najnowsze osiągnięcia dedykowane branży transportowej. Skupiają się one w trzech obszarach: elektryfikacji, pojazdów autonomicznych i mobilności cyfrowej.

Elektryczne ciężarówki DAF Trucks

Na targach IAA 2018 w Hanowerze DAF Trucks zaprezentował gamę elektrycznych ciężarówek.

IVECO Daily Limited Edition

IVECO prezentuje limitowaną edycję Nowego Daily, świętując w ten sposób 40‑lecie modelu oraz nagrody dla Daily - tytuł Furgon Roku 2018.

IAA 2018 - Fiat Proffesional na podwójnym gazie

Od ponad 20 lat FCA zajmuje się sprzedażą samochodów z podwójnym zasilaniem benzyna/metan z ponad 720 000 sprzedanych samochodów osobowych i dostawczych.

Kogel Mega NOVUM na IAA 2018

Na targach samochodów użytkowych IAA 2018 firma Kögel zaprezentuje naczepę Mega NOVUM.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL