IVECO Daily Limited Edition

IVECO Daily Limited Edition

IVECO prezentuje limitowaną edycję Nowego Daily, świętując w ten sposób 40‑lecie modelu oraz nagrody dla Daily - tytuł Furgon Roku 2018.

Daily Limited Edition to seria 500 egzemplarzy Daily w specjalnej oprawie upamiętniającej te ważne wydarzenia i osiągnięcia. W stylistyce unikatowej deski rozdzielczej wykorzystano rysunki trzech generacji Daily, które zapisały się historii, a także spersonalizowane emblematy i naklejki nawiązujące do tych motywów. Pojazdy z limitowanej serii będą dostępne w placówkach dealerskich IVECO w całej Europie.

- Od premiery rynkowej w 1978 roku rodzina modeli Daily zawsze wybiega w przyszłość. Projektanci tych samochodów umieją przewidzieć, jak będą ewoluować potrzeby klientów, a obecna generacja jest pionierem w przechodzeniu branży do fazy zrównoważonego transportu. Dlatego limitowana edycja, którą świętujemy ten ważny etap w historii Daily, jest oparta na Daily Blue Power, czyli rodzinie zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju i przyszłościowych wersji wyposażonych w najbardziej zaawansowane silniki Diesla oraz alternatywne źródła napędu - powiedział Pierre Lahutte, prezes marki IVECO.

IVECO Daily - 3 mln samochodów

Pierwsza generacja Daily wprowadzona na rynek w 1978 roku zrewolucjonizowała segment lekkich pojazdów użytkowych jako model oparty na podwoziu samochodu ciężarowego, z tylnym napędem i niezależnym przednim zawieszeniem, czyli układem zapewniającym wyjątkową wszechstronność, niezawodność i wydajność. Od tego czasu, przez lata, Daily nieustannie ewoluował, aby spełniać zmieniające się wymagania klientów, pozostając jednocześnie wiernym swojemu rodowodowi. Stosowane w nim wydajne i przyjazne dla środowiska technologie wyznaczają kierunek rozwoju segmentu, w miarę jak oczekiwania branży transportowej w tych aspektach wzrastają. Dziś model ten znajduje się w czołówce pod względem zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju dzięki koncepcji Daily Blue Power. Jest to rodzina pojazdów, która uwalnia firmy transportowe od ograniczeń wynikających z rygorystycznych przepisów o ochronie środowiska, a należące do niej modele zostały wyróżnione tytułem Międzynarodowego Furgonu Roku 2018.

W całej swojej historii Daily odnosił komercyjne sukcesy i zbierał liczne nagrody na całym świecie. Ponad 3 miliony pojazdów Daily wyprodukowane na trzech kontynentach i jeżdżące po drogach w 110 krajach są dowodem popularności modeli z tej rodziny oraz ich niezwykłej zdolności adaptacji do specyficznych potrzeb klientów na całym świecie.

Przeczytaj też:
Bus z nadwagą dziewięciu ton

Niewiarygodnie wytrzymałe IVECO Daily.

 

IVECO Daily miało 12 ton zamiast 3,5 - rekord podczas kontroli we Wrocławiu

Samochód dostawczy pod kontrolą ITD.

 

Polska firma kupiła 13 gazowych IVECO Daily

W dniu 19 października odbyło się uroczyste przekazanie floty IVECO Daily Natural Power dla firmy Hollywood S.A. Podwozia Daily zostały wyposażone w zabudową kontenerową z windą.

IVECO w Rzeszowie - nowy serwis STC

W piątek, 12 października br., w Rzeszowie, odbyło się uroczyste otwarcie nowego serwisu marki IVECO.

Samochody dostawcze po wakacjach

W grupie samochodów dostawczych do 3,5 t w sierpniu 2018 r. według analiz PZPM przygotowanych na podstawie wstępnych danych CEP, przybyło 5210 szt. nowo zarejestrowanych pojazdów.

IVECO Daily 7 ton

IVECO wprowadza na rynek pierwszy 7-tonowy pojazd typu GVW 4x4 o ładowności do 4300 kg z możliwością zabudowy do 5 m.

IVECO Daily ma 40 lat

Mija 40 lat od rynkowej premiery IVECO Daily. W 1978 roku na rynku pojawił się samochód mający przełomowe, rewolucyjne rozwiązania.

IAA 2018 - IVECO bez Diesla

Włoski koncern we współpracy z SHELL stworzy strefę niskiej emisji promując napędy alternatywne.

Moulinot Compost & Biogaz odbiera IVECO
Nowe Daily CNG przeznaczone do zbiórki bioodpadów

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL