Nowe samochody dla Lublina

Nowe samochody dla Lublina

Wczoraj – po rozstrzygniętym przetargu – Lubelski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego podpisał umowę na dostawę 5 nowych pojazdów służbowych.


Pojazdy z zabudową biurową dostarczy firma AMZ Kutno. Samochody będą wykorzystywane w rejonie działania Wydziału Inspekcji WITD w Lublinie.

Samochody ITD

Jednorazowy zakup 5 Renault Master to dla Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie możliwość zastąpienia pojazdów obecnie eksploatowanych, które są użytkowane od 15 lat. Obecnie WITD w Lublinie posiada 12 oznakowanych pojazdów specjalistycznych z zabudową biurową, przy czym 10 z nich to pojazdy starcze niż 10 lat.

Jest to prawdopodobnie największy jednorazowy zakup takiej liczby pojazdów dokonany bezpośrednio przez WITD. Większe zakupu były realizowane ale były do zakupy centralne dla wszystkich 16 inspektoratów jednocześnie.

- Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie do służby nowych pojazdów przyczyni się do zwiększenia skuteczności Inspekcji, poprawi także komfort kontrolowanym i kontrolującym oraz zmniejszy wpływ eksploatacji pojazdów na środowisko naturalne - mówią inspektorzy z Lublina.

Dostawa nowych Renault Master planowana jest w grudniu br.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL