Kassbohrer na IAA 2018

Kassbohrer na IAA 2018

Spółka Kässbohrer, której przedstawicielem w Polsce jest firma Timex, przedstawi szeroką ofertę usług mobilności dla świata transportu.

Podczas targów IAA Kässbohrer skoncentruje się na tym, w jaki sposób innowacje w branży naczep przyczyniają się do kształtowania przyszłości branży w obszarach połączonego pojazdu, zautomatyzowanej jazdy, miejskiej logistyki i usług transportowych.
Członek zarządu Kässbohrer, İffet Türken stwierdza: - nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się. Jako Kässbohrer, będziemy nadal przyczyniać się do przyszłości transportu dzięki połączonej i kolektywnej kreatywności z udziałem wszystkich osób zainteresowanych w naszym ekosystemie.

Opcje cyfrowe Kässbohrer są budowane na Systemach Cyfrowej Kontroli Naczep Kässbohrer (DTC), zaprezentowanych po raz pierwszy na 65 IAA w 2014 roku, a które umożliwiają bezpieczniejsze i bardziej efektywne działania. W tym roku Kässbohrer zaprezentuje na targach zaktualizowane opcje DTC dla silosów przechylnych i nieprzechylnych.
W hali 27 na stoisku E11, Kässbohrer wystawi łącznie 5 pojazdów. Są to odpowiednio: intermodalna naczepa z bocznymi kurtynami z certyfikatem Code XL K. SCS M; zdalnie sterowany silos przechylny z zaawansowanym pakietem bezpieczeństwa K. SSK 60; wielofunkcyjne podwozie kontenerowe z ośmiokątną ramą środkową K.SHG AVMH; naczepa z bocznymi kurtynami swap body K. SWAU C oraz naczepa niskopodwoziowa 3-osiowa K.SLL 3.
W otwartym obszarze L52, Kässbohrer wystawi swoją wywrotkę, K.SKS. Na scenie New Mobility World nieprzechylny silos K.SSL będzie codzienne demonstrować autonomiczny system wyładowczy Kässbohrera.

67. Wystawa Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze potrwa od 20 do 27 września br.

Wyszukiwarka

Informacje