Oferta dla branży spedycyjnej i budowlanej

Oferta dla branży spedycyjnej i budowlanej

 Kögel prezentuje naczepy i innowacyjne rozwiązania

Na 67 międzynarodowych targach pojazdów użytkowych IAA, które odbędą się w dniach 20–27 września 2018r., poza rozszerzoną ofertą serwisową, firma Kögel przedstawi ofertę pojazdów skierowanych do branży spedycyjnej i budowlanej. Zgodnie z tegorocznym hasłem targów IAA „Driving tomorrow” firma Kögel zaprezentuje naczepy i inne rozwiązania, które sprawią, że transport ładunków będzie bezpieczniejszy, łatwiejszy i bardziej przyjazny dla środowiska. Na ponad 2100 metrach kwadratowych stoiska F06 w hali 27 gościom zostaną zaprezentowane naczepy i rozwiązania Kögel, a także usługi takie jak finansowanie, Full-Service, telematyka i wiele więcej.

Nowości Kögel na Międzynarodowych targach pojazdów użytkowych IAA 2018
Poniższe produkty i rozwiązania Kögel prezentowane na międzynarodowych targach pojazdów użytkowych IAA są idealnie dopasowane do wymagań różnych branż i spełniają ekonomiczne założenia hasła „Driving tomorrow”.

- Pragniemy, aby nasze produkty były pojazdami i rozwiązaniami o wartości dodanejmówi Petra Adrianowytsch, dyrektor zarządzający Kögel GmbH & Co. KG. - Dzięki innowacjom, jakie prezentujemy na Międzynarodowych targach pojazdów użytkowych IAA, takie jak naczepy generacji NOVUM, oraz nowościom w wyposażeniu indywidualnym, jesteśmy w stanie sprostać temu wymaganiu.

Podobnie jak na Międzynarodowych targach pojazdów użytkowych IAA 2016, na stoisku Kögel F06 w hali 27 będzie z nami współwystawcą nasza siostrzana firma Humbaur. Firma Humbaur zaprezentuje w Hanowerze różne nowe nadwozia i przyczepy KEP z programu FlexBox dla transportu dystrybucyjnego.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje