Wystartowała akcja promocyjna

Wystartowała akcja promocyjna

Opona Michelin lub BFGoodrich za złotówkę

18 lipca wystartowała akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars zakupując jednorazowo sześć opon Michelin lub BFGoodrich, na jedną z nich otrzymają rabat 50%. Z kolei przy zakupie dwunastu opon ciężarowych za najtańszą zapłacą tylko 1 zł.

Sprzedaż premiowa wystartowała 18 lipca i potrwa do końca września 2018 roku lub do wyczerpania zapasu nagród. Jednocześnie organizator zastrzega sobie możliwości przedłużenia oferty w zależności od dostępności towaru. Sprzedaż obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę. Klient wybrany towar może zamówić również online, aby jednak zostało ono objęte akcją promocyjną, musi skontaktować się w tej sprawie z najbliższą filią. Wówczas pracownik Inter Cars wprowadza zamówienie do systemu i w ten sposób wygenerowany zostaje rabat, z którego skorzystać może klient.

Aby nabyć opony w promocyjnej cenie, klient musi jednorazowo zakupić: sześć opon ciężarowych Michelin lub BFGoodrich, wówczas za pięć z nich zapłaci cenę wynikającą z cennika, a na jedną – najtańszą – otrzyma rabat 50%; dwanaście opon ciężarowych Michelin lub BFGoodrich, wówczas za jedenaście z nich zapłaci cenę wynikającą z cennika, a jedną – najtańszą – będzie mógł kupić w promocyjnej cenie 1 zł netto.

Uczestnik sprzedaży premiowej musi wyrazić zgodę na zakup nagrody w cenie 1 zł netto w momencie składania zamówienia u sprzedawcy. W akcji biorą udział wybrane opony Michelin lub BFGoodrich, pełna lista indeksów dostępna jest w załączniku nr 1 poniższego regulaminu.

Dodatkowym bonusem akcji jest możliwość darmowego montażu zakupionych opon dla klientów korzystających z programu flotowego.

Przeczytaj też:
Odpowiedź na potrzeby właścicieli firm, flot pojazdów i kurierów


Nowa opona MICHELIN Agilis CrossClimate do samochodów dostawczych

Opona do transportu regionalnego

Nowa paliwooszczędna opona MICHELIN X Multi Energy

Zmiany w regionie Europy Centralnej i Północnej

Nowe stanowisko Dyrektora Handlowego Michelin

Rozszerzona współpraca

Michelin solutions z europejskim kontraktem od XPO Logistics

Innowacyjna generacja opon MICHELIN
X LINE Energy – klasa AAA na wszystkie osie Plan na dalszy wzrost

Grupa Michelin realizuje cele Innowacyjna generacja opon

MICHELIN X LINE Energy – klasa AAA na wszystkie osie Txomin Castillo nowym dyrektorem handlowym Michelin

Txomin Castillo został nowym dyrektorem handlowym Grupy Michelin w Regionie Europy Centralnej i Północnej. Gwarancja na uszkodzenia opon MICHELIN X WORKS

Michelin prezentuje nową, bezpłatną usługę - gwarancję na uszkodzenia opon, którą można aktywować i obsługiwać przez Internet, korzystając z platformy internetowej MyAccount zapewniającej dostęp do usług i ofert promocyjnych Michelin przez całą na dobę 7 dni w tygodniu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL