Wystartowała akcja promocyjna

Wystartowała akcja promocyjna

Opona Michelin lub BFGoodrich za złotówkę

18 lipca wystartowała akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars zakupując jednorazowo sześć opon Michelin lub BFGoodrich, na jedną z nich otrzymają rabat 50%. Z kolei przy zakupie dwunastu opon ciężarowych za najtańszą zapłacą tylko 1 zł.

Sprzedaż premiowa wystartowała 18 lipca i potrwa do końca września 2018 roku lub do wyczerpania zapasu nagród. Jednocześnie organizator zastrzega sobie możliwości przedłużenia oferty w zależności od dostępności towaru. Sprzedaż obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę. Klient wybrany towar może zamówić również online, aby jednak zostało ono objęte akcją promocyjną, musi skontaktować się w tej sprawie z najbliższą filią. Wówczas pracownik Inter Cars wprowadza zamówienie do systemu i w ten sposób wygenerowany zostaje rabat, z którego skorzystać może klient.

Aby nabyć opony w promocyjnej cenie, klient musi jednorazowo zakupić: sześć opon ciężarowych Michelin lub BFGoodrich, wówczas za pięć z nich zapłaci cenę wynikającą z cennika, a na jedną – najtańszą – otrzyma rabat 50%; dwanaście opon ciężarowych Michelin lub BFGoodrich, wówczas za jedenaście z nich zapłaci cenę wynikającą z cennika, a jedną – najtańszą – będzie mógł kupić w promocyjnej cenie 1 zł netto.

Uczestnik sprzedaży premiowej musi wyrazić zgodę na zakup nagrody w cenie 1 zł netto w momencie składania zamówienia u sprzedawcy. W akcji biorą udział wybrane opony Michelin lub BFGoodrich, pełna lista indeksów dostępna jest w załączniku nr 1 poniższego regulaminu.

Dodatkowym bonusem akcji jest możliwość darmowego montażu zakupionych opon dla klientów korzystających z programu flotowego.

Wyszukiwarka

Informacje