Spotkanie kierowców i fanów na stoisku Krone

Spotkanie kierowców i fanów na stoisku Krone

Po raz kolejny Krone jest oficjalnym sponsorem FIA European Truck Racing Championship (FIA ETRC).

Firma bierze udział jako wystawca w Truck Grand Prix, który odbywa się na torze Nürburgring w Eifel po raz 33. w terminie od 29 czerwca do 1 lipca 2018 r. 

ADAC Mittelrhein e.V. zrzesza kierowców, kierowców długodystansowych, fanów ciężarówek i pracowników z branży logistycznej. Krone, jako producent naczep, pokazuje swoją Profi Liner Ultra, a także oferuje produkty zaprojektowane pod kątem użytkowników sportu samochodowego - np. podwozia z wymienną zabudową lub tzw. shop boxy.

Przy okazji wyścigów, w strefie fanów, jest możliwość zabawy na symulatorach jazdy. Doświadczeni gracze, dzięki współpracy Krone i czeskiego producenta gier SCS Software, mogą wykorzystać do symulacji napędu w Euro Truck Simulator różne ciągniki siodłowe i naczepy Krone. Komentując dzisiejsze wydarzenie, Ingo Lübs, Dyrektor ds. Marketingu w Krone powiedział: - Cieszymy się, że możemy ponownie powrócić do Mistrzostw Europy FIA w roku 2018. Wyścigi ciężarówek to coś więcej niż jazda w kółko. Potrzeba determinacji, aby być na szczycie. Chodzi o technikę, taktykę i szybkość. My, jako Krone, również nigdy nie zwalniamy, jeśli chodzi o najlepsze wyniki w logistyce transportu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL