Naczepa Kögel Box do transportu listów i paczek

Naczepa Kögel Box do transportu listów i paczek

PostNord wykorzysta nowych 51 naczep Kögel Box do transportu towarów suchych

Szwedzko-duńskie przedsiębiorstwo usług pocztowych PostNord Sverige AB z centralą w Solna (Szwecja, prowincja Sztokholm) wkrótce rozpocznie eksploatację 51 nowych naczep furgonowych do transportu towarów suchych, a konkretnie listów i paczek między centrami logistycznymi w obu krajach. Spółka PostNord zdecydowała się na wersję 2-osiową ze ścianami sklejkowymi i lekko izolowanym dachem. Niewielka masa własna w wersji podstawowej, wynosząca od 6100 kg, zapewnia naczepie Kögel Box dostateczną ładowność. Naczepa furgonowa do towarów suchych gwarantuje także najwyższą jakość transportu oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą. Spółka PostNord, korzystając z licznych możliwości wyposażenia, skonfigurowała naczepy stosownie do swoich potrzeb. PostNord zamawia swoje nowe naczepy furgonowe Kögel za pośrednictwem OF Ekeri AB, autoryzowanego przedstawiciela firmy Kögel w Szwecji.

Mocna rama, która wykorzystuje system modułowy Kögel, jest wytrzymała na pracę z każdą rampą i każdym wózkiem widłowym, razem ze spójnymi modułami, komponentami oraz standardową wzmocnioną tylną ramą z 720-milimetrową, sztywno spawaną stalową płytą i ochronnymi zderzakami. Nadwozie furgonowe Kögel Box składa się z wielowarstwowych płyt sklejkowych o grubości 20 mm pokrytych powłoką GFK. Gładka powierzchnia GFK czyni ścianki ekstremalnie odpornymi na uderzenia. Ponadto można je łatwo czyścić.

Wytwarzany samodzielnie przez Kögel, izolowany dach o grubości 40 mm, wykonany jest ze specjalnej, zaawansowanej technologicznie pianki o właściwościach silnie izolujących – w 100% bez zastosowania freonu. Odpowiednie oświetlenie wnętrza furgonu do transportu ładunków suchych zapewniają cztery zabudowane w dachu lampy LED z przełącznikami umieszczonymi na konsoli operatora. Podłoga z nadrukiem antypoślizgowym o grubości 30 mm wytrzyma obciążenie wózków widłowych o nacisku na oś do 7200 kg. Ponadto naczepa furgonowa do ładunków suchych Kögel Box posiada standardowo certyfikat zabezpieczenia ładunku wg DIN EN 12642 kod XL.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL