Naczepa Kögel Box do transportu listów i paczek

Naczepa Kögel Box do transportu listów i paczek

PostNord wykorzysta nowych 51 naczep Kögel Box do transportu towarów suchych

Szwedzko-duńskie przedsiębiorstwo usług pocztowych PostNord Sverige AB z centralą w Solna (Szwecja, prowincja Sztokholm) wkrótce rozpocznie eksploatację 51 nowych naczep furgonowych do transportu towarów suchych, a konkretnie listów i paczek między centrami logistycznymi w obu krajach. Spółka PostNord zdecydowała się na wersję 2-osiową ze ścianami sklejkowymi i lekko izolowanym dachem. Niewielka masa własna w wersji podstawowej, wynosząca od 6100 kg, zapewnia naczepie Kögel Box dostateczną ładowność. Naczepa furgonowa do towarów suchych gwarantuje także najwyższą jakość transportu oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą. Spółka PostNord, korzystając z licznych możliwości wyposażenia, skonfigurowała naczepy stosownie do swoich potrzeb. PostNord zamawia swoje nowe naczepy furgonowe Kögel za pośrednictwem OF Ekeri AB, autoryzowanego przedstawiciela firmy Kögel w Szwecji.

Mocna rama, która wykorzystuje system modułowy Kögel, jest wytrzymała na pracę z każdą rampą i każdym wózkiem widłowym, razem ze spójnymi modułami, komponentami oraz standardową wzmocnioną tylną ramą z 720-milimetrową, sztywno spawaną stalową płytą i ochronnymi zderzakami. Nadwozie furgonowe Kögel Box składa się z wielowarstwowych płyt sklejkowych o grubości 20 mm pokrytych powłoką GFK. Gładka powierzchnia GFK czyni ścianki ekstremalnie odpornymi na uderzenia. Ponadto można je łatwo czyścić.

Wytwarzany samodzielnie przez Kögel, izolowany dach o grubości 40 mm, wykonany jest ze specjalnej, zaawansowanej technologicznie pianki o właściwościach silnie izolujących – w 100% bez zastosowania freonu. Odpowiednie oświetlenie wnętrza furgonu do transportu ładunków suchych zapewniają cztery zabudowane w dachu lampy LED z przełącznikami umieszczonymi na konsoli operatora. Podłoga z nadrukiem antypoślizgowym o grubości 30 mm wytrzyma obciążenie wózków widłowych o nacisku na oś do 7200 kg. Ponadto naczepa furgonowa do ładunków suchych Kögel Box posiada standardowo certyfikat zabezpieczenia ładunku wg DIN EN 12642 kod XL.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje