Nowa usługa transportu kolejowego ups

Nowa usługa transportu kolejowego ups

Przyspieszenie rozwóju handlu na szlaku Europa–Hongkong


Firma UPS poinformowała o uruchomieniu nowej usługi transportu ładunków pełnokontenerowych (FCL) pomiędzy Europą a Hongkongiem, która wykorzystuje istniejące połączenia UPS, w celu ułatwienia wymiany handlowej pomiędzy regionami.

Usługa, świadczona w obie strony między niemieckim Duisburgiem a Hongkongiem, będzie alternatywną drogą transportu umożliwiającą firmom zrównoważenie czasu dostawy i kosztów. Firmy mogą obecnie korzystać z nawet o 30% szybszych dostaw w porównaniu z przesyłkami FCL wysyłanymi transportem morskim, i zaoszczędzić do 60 procent  w porównaniu z transportem lotniczym.

- Hong Kong jest kluczowym partnerem handlowym dla Unii Europejskiej. W ubiegłym roku, łączna wartość towarów będących przedmiotem wymiany handlowej między tymi regionami wyniosła ok. 50 miliardów euro  powiedział Mike Harrell, prezes spedycji UPS Europe. - UPS, uruchamiając to nowe połączenie kolejowe wspiera swoich klientów w Europie i Hong Kongu w rozwijaniu ich biznesu i docieraniu do nowych rynków.

Rozszerzona usługa transportu kolejowego umożliwia przedsiębiorstwom dostosowanie wymagań w zakresie transportu i jego kosztów do potrzeb łańcucha dostaw. Firmy z szybko rozwijających się branż: nowoczesnych technologii, handlu detalicznego i produkcji przemysłowej mogą korzystać z szybszego wprowadzania produktów na rynek z pełną widocznością statusu przesyłek o dużej wartości. Mogą również wykorzystać doświadczenie UPS w zakresie usług pośrednictwa, aby dostosować się do skomplikowanych przepisów celnych. Zmniejszy to ryzyko opóźnień i zapewni terminową dostawę towarów.   

Firma UPS oferuje bogatą ofertę multimodalnych usług transportu ładunków pełnokontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL), które umożliwiają firmom wybór między szybkością dostaw a niskimi kosztami, tak aby spełnić wymagania zarówno w zakresie terminu dostarczenia przesyłek międzynarodowych, jak i zmniejszenia ich kosztów. Usługa transportu kolejowego na szlaku Hongkong–Europa stanowi rozszerzenie oferty multimodalnych usług transportu UPS Preferred®, które łączą cztery przystanki w Europie i sześć stacji kolejowych w Chinach.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL