To już 22. oddział należący do Grupy DBK

To już 22. oddział należący do Grupy DBK

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo już otwarte


DBK Truck Center Poznań Niepruszewo to  kolejny oddział w Wielkopolsce, stanowiący kontynuację strategii rozwoju już istniejącego oddziału w Poznaniu przy ul. Obodrzyckiej, który dołączył do Grupy już ponad roku temu.

Nowy serwis znajduje się w dogodnej lokalizacji w miejscowości Niepruszewo, tuż przy autostradzie A2 (zjazd na Buk). Jest oddalony od Poznania o niespełna 30km. Operatorem w tej lokalizacji została spółka On Road Truck Services S.A. należąca do Grupy DBK.

- Rozpoczęcie działalności w drugim oddziale w Wielkopolsce to dla nas kolejny kamień milowy w rozwoju biznesu w zachodnim regionie Polski. W tym roku kładziemy nacisk na wzrost wolumenu sprzedaży w segmencie pojazdów lekkich i średnich IVECO oraz ich wynajem w ramach DBK Rental. Liczymy, że uruchomienie punktu w Niepruszewie pozwoli nam osiągnąć założone cele oraz sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów z woj. wielkopolskiego – mówi Wiesław Jarnicki, prezes spółki On Road Truck Services S.A. należącej do Grupy DBK.

Serwis posiada autoryzację na naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla pełnej gamy pojazdów IVECO oraz KOEGEL. Jak każdy z naszych oddziałów w myśl zasady „TOTAL CARE” Poznań Niepruszewo oferuje klientom kompleksowe usługi. W oddziale prowadzimy sprzedaż nowych pojazdów IVECO - począwszy od samochodów lekkich i busów Daily, przez średni segment Eurocargo, kończąc na pojazdach ciężkich, za sprzedaż których odpowiada IVECO Poland. Lekkie pojazdy można zakupić właściwie „od ręki”, wybierając modele z oferty „Order&Drive”, czyli samochodów gotowych do odbioru i rozpoczęcia pracy tego samego dnia. Wkrótce pojawią się kolejne działy sprzedaży – sprzedaż naczep KOEGEL i cystern LAG oraz wynajmu pojazdów użytkowych DBK Rental. Ponadto w nowym oddziale klienci będą mieli dostęp do pozostałych produktów Grupy DBK – szerokiego wyboru części zamiennych, telematyki, ubezpieczeń, leasingu.

Tegoroczny rozwój sieci serwisowo-sprzedażowej pokrywa się z innym ważnym wydarzeniem – 10-leciem autoryzacji IVECO w Grupie DBK. Od przeszło 10 lat nasza firma oferuje serwis i sprzedaż pojazdów IVECO. Na początku z jednym oddziałem w Rudzie Śląskiej, ale z każdym kolejnym rokiem Grupa DBK dynamicznie rozwijała współpracę z włoską marką, dołączając do grupy kapitałowej kolejne spółki dealerskie. W ostatnim czasie dołączyła spółka On Road, która odpowiada za rozwój biznesu w woj. wielkopolskim, w tym również w najnowszym oddziale w Niepruszewie. Na przestrzeni 10 lat uruchomiliśmy autoryzowane punkty w Krakowie, Lublinie, Święcicach k. Warszawy, Białymstoku, Sosnowcu, Olsztynie oraz Poznaniu.  Wkrótce, bo już w II połowie roku, do sieci dołączy następny oddział z autoryzacją IVECO – tym razem w Suwałkach. Do końca roku w ramach sieci DBK Truck Center będzie działać łącznie 10 punktów serwisowo-sprzedażowych oferujących produkty i usługi dla marki IVECO.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL