Nowy Stralis X-WAY

Nowy Stralis X-WAY

Właściwy pojazd do każdego zadania


W Paryżu, podczas targów Intermat 2018, IVECO prezentuje nowego Stralisa X-WAY w gamie zrównoważonych pojazdów dla branży budowlanej, odpowiadając tym samym na apel prezydenta Macrona o transformację flot pojazdów ciężarowych na pojazdy napędzane gazem ziemnym.

 IVECO prezentuje na targach Intermat 2018 szeroką ofertę pojazdów służących do budowy dróg, budownictwa miejskiego oraz recyklingu, na stanowisku CASE (hala 6, stoisko E 042).

 IVECO prezentuje gamę pojazdów zasilanych gazem ziemnym, odpowiadając na apel prezydenta Macrona o wdrażaniu flot samochodów ciężarowych na gaz, podczas konferencji w której udział brali członkowie wysokiego szczebla Komisji Europejskiej na temat zrównoważonego rozwoju, która odbyła się w Brukseli w dniu 22 marca 2018 r.: Chodzi także o zdecydowane zaangażowanie się w transformację sektora transportu poprzez powszechne stosowanie pojazdów elektrycznych i wodorowych oraz przekształcenie transportu ciężkiego na zasilanie gazowe.

Nowy Stralis X-WAY, opracowany dla logistyki budowlanej, jest idealną odpowiedzią na trwający boom w budownictwie, wspierany ponadto projektem Grand Paris. Na wystawie dostępna jest wersja zasilana gazem ziemnym, idealna do pracy w Paryżu, ze względu na koncentrację miasta na ograniczaniu emisji spalin.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL