MAN z Golec uOrkiestra

MAN z Golec uOrkiestra

Dwa wyjątkowe jubileusze w jednym muzycznym tournée

 

MAN na 25-lecie swojej działalności w Polsce wsparł logistycznie trasę koncertową jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce – Golec uOrkiestra, który w tym roku świętuje 20-lecie istnienia.

Doświadczeni, ale młodzi duchem tak w skrócie można podsumować kolejny wspólny projekt Golców i MAN. W tym roku zarówno muzycy, jak i producent pojazdów obchodzą ważne dla siebie jubileusze.

- Nasza współpraca rozpoczęła się pod koniec 2016 roku, kiedy organizowaliśmy bożonarodzeniową trasę koncertowa pod hasłem „Wozimy świąteczną atmosferę”. To tournée okazało się ogromnym sukcesem, a koncerty w całej Polsce odwiedziło tysiące osób. MAN bezpiecznie przewiózł sprzęt i zapewnił odpowiednią reklamę imprezie poprzez informację na naczepie zestawu drogowego. Dlatego teraz postawiliśmy powtórzyć ten projekt, ale już w poszerzonym gronie - mówi Marta Stefańska z działu Marketing & Communication w MAN Truck & Bus Polska.

Do dyspozycji muzyków oddano najnowszy ciągnik MAN TGX 18.500 4x2 BLS Efficientline3, który rewelacyjnie prezentuje się w  jubileuszowej wersji Lion Inside. Naczepę zapewniła znana śląska firma transportowa Sachstrans, niezawodny partner biznesowy MAN.

Największą jednak nowością jest udział w muzycznym projekcie dwóch samochodów dostawczych MAN TGE 3.180. Jeden w wersji furgon do przewozu instrumentów, a drugi jako kombi, komfortowo przewiezie członków zespołu. To prawdziwy muzyczny konwój ze znakiem lwa!

- Trasa naszego jubileuszowego tournée startuje w Katowicach i biegnie przez Łódź, Warszawę, Wrocław, Kraków, Gdańsk i Lublin - relacjonuje Paweł Golec. - To prawie 3000 km, które pokonamy w ciągu miesiąca. W tym wyzwaniu logistycznym ponowienie wspiera nas firma MAN, która zapewni sprawny oraz niezawodny transport całej naszej ekipie. Wypatrujcie na drogach naszych pojazdów w barwach „Jubileuszowej Atmosfery” z Golec uOrkiestra, którą wozi MAN. Do zobaczenia na koncertach!

MAN już po raz trzeci wspiera logistycznie muzyczne wydarzenia. Pierwsza trasa, przy której współpracowała firma MAN Truck & Bus Polska odbyła się wiosną 2015 roku i obejmowała 17 koncertów w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjno - prewencyjnego 998/112 Numery Twoich przyjaciół, podczas których koncertowały dwa kultowe zespoły: IRA i T Love.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL