Tylko najlepsi

Tylko najlepsi

Dealer Roku i Mechanik Roku DAF 2018

 W dniu 2 marca 2018 roku w hotelu Żubrówka w Białowieży odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszemu dealerowi oraz mechanikowi DAF. Dealerem Roku 2018 została firma DBK Sp. z o.o. oddział Białystok, a zwycięzcą IV Olimpiady Technicznej DAF 2018 został pan ŁUKASZ WĘGRZYNEK również z firmy DBK oddział Szczecin. 2. miejsce w konkursie na najlepszy serwis DAF zajął krakowski oddział Firmy Wanicki, a na 3. miejscu uplasował się kolejny serwis firmy DBK oddział Koszalin.  

Zwycięzca konkursu, białostocki oddział firmy DBK, po raz drugi znalazł się w finale konkursu. W 2012 roku zdobył III miejsce.
Podobnie jak w roku ubiegłym, w siódmej edycji konkursu organizowanego przez DAF Trucks Polska oceniane były działania dealerów, które bezpośrednio wpływają na satysfakcję klienta tj.:  poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, wzrost satysfakcji klienta z obsługi w serwisie, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo – naprawczych DAF Multisupport, realizację planów sprzedaży nowych pojazdów, części i marketingowych oraz jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy.

Dodatkowe punkty przyznawane były również za ponadstandardowy udział dealerów w akcjach specjalnych DAF jak Welcome Home – oferta zniżek na wybrane usługi serwisowe i części dla pojazdów starszych niż 3 lata – oraz osiągnięcie wyższych niż wymagane poziomów w szkoleniach (Standard of Excellence) przez mechaników. 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL