Optifleet w twoim telefonie

Optifleet w twoim telefonie

Optifleet, oprogramowanie do zarządzania flotą opracowane przez Renault Trucks, jest teraz dostępne w wersji mobilnej.

Operatorzy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, mogą mieć dostęp do informacji o flocie w czasie rzeczywistym.

Optifleet - mobilna wersja narzędzia do zarządzania flotą może teraz być używany zdalnie na telefonach komórkowych lub tabletach, umożliwiając transporterom śledzenie ich flot w dowolnym miejscu i czasie oraz szybkie reagowanie na wszelkie nieoczekiwane zdarzenia.

Uproszczony interfejs aplikacji Optifleet umożliwia kierownikom flot dostęp do ich pojazdów jednym kliknięciem i bezproblemowo przydziela nowe zadania (teraz moja flota) lub śledzi i ocenia indywidualne zachowanie kierowcy i wykorzystanie ciężarówek przez kierowców (Ecoscore).

Istnieją trzy moduły, które pomagają przewoźnikom optymalizować zachowanie kierowców, wydajnie zarządzać flotami i kontrolować koszty operacyjne:
- Moduł Check zapewnia informacje techniczne pojazdu, szczególnie przydatne w zmniejszaniu zużycia paliwa i emisji CO2. Obejmuje to funkcję Ecoscore, która śledzi i analizuje style jazdy i identyfikuje obszary, w których można podjąć działania w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

- Moduł mapy lokalizuje pojazdy w czasie rzeczywistym, analizując trasy w celu optymalizacji czasu i przejechanych kilometrów.

- Moduł Drive dostarcza informacji o czasach jazdy i umożliwia operatorom zdalny dostęp do danych z kart kierowców i pamięci tachografu.

Dzięki nowej aplikacji mobilnej Optifleet, Renault Trucks nadal rozwija swoje rozwiązania, aby zapewnić wsparcie dla przewoźników zaangażowanych w śledzenie i obniżanie zużycia paliwa i emisji CO2. Dzięki zarządzaniu flotą w czasie rzeczywistym operatorzy mogą szybciej reagować i zwiększać zyskowność, jednocześnie zwiększając zadowolenie swoich klientów. W praktyce Optifleet może generować oszczędności w wysokości do 5000 euro rocznie na pojazd.

Aplikacja Optifleet jest już dostępna do pobrania w sklepie AppStore i Google Play. Korzystanie z aplikacji podlega subskrypcji usługi Optifleet.

Przeczytaj też:
Ciężarówki Renault Trucks w obiegu zamkniętym - nowy projekt producenta samochodów

Renault Trucks przyspiesza przejście na gospodarkę o obiegu zamkniętym w celu recyklingu i ponownego użycia części do samochodów ciężarowych.

 

Kolejne skutki kryzysu. Renault Trucks zmniejszy zatrudnienie o 463 stanowiska pracy

Renault Trucks, spółka zależna od Volvo Trucks, nie oparła się recesji w branży motoryzacyjnej. Po tym jak Volvo Trucks ogłosiło redukcję około 4000 miejsc pracy, Renault Trucks musi zwolnić przeszło 400 etatów.

 

Nowe Renault Trucks T dla firmy Fulimpex. Do końca roku we flocie przewoźnika będzie 66 renówek

To realizacja pierwszej części kontraktu. Pomorski przewoźnik odbierze w tym roku jeszcze 30 takich pojazdów.

 

Wirtualny sprzedawca Renault Trucks

Renault Trucks staje się cyfrowe! W związku z sytuacją Covid-19 Renault Trucks Szwajcaria oferuje swoim klientom dostęp do ofert pojazdów drogą wyłącznie cyfrową.

 

Renault Trucks bliżej kierowców ciężarówek i nie tylko

Wsparcie Renault Trucks nie rozróżnia granic ani marek ciężarówek. Zgodnie z mottem Drivers are Heroes producent ciężarówek uruchomił inicjatywy wsparcia we wszystkich obszarach, w których działa.

 

Renault Trucks podpisało historyczną umowę z grupą Carlsberg. Elektryczne ciężarówki będą rozwozić piwo

Dwadzieścia elektrycznych Renault D Wide ZE przekaże Renault Trucks dla browaru Feldschlösschen w Rheinfelden w Szwajcarii.

 

Zaskakująca decyzja zarządu Renault Trucks. To mały gest, ale piękny symbol

W połowie marca Renault Trucks ogłosiło zamknięcie "do odwołania" czterech francuskich zakładów produkcyjnych, które zatrudniają 4500 osób.

 

Eurocomplex Trucks z Olchowej Dealerem Roku 2020 Renault Trucks Polska

W dniu 30 stycznia br. ogłoszono zwycięzcę konkursu Dealer of the Year 2019 Renault Trucks w Polsce.

 

Renault Trucks wprowadza do swojej oferty nowy rodzaj kontraktów serwisowych

Kontrakty Start&Drive Excellence Predict skracają czas przestojów.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL