Optifleet w twoim telefonie

Optifleet w twoim telefonie

Optifleet, oprogramowanie do zarządzania flotą opracowane przez Renault Trucks, jest teraz dostępne w wersji mobilnej.

Operatorzy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, mogą mieć dostęp do informacji o flocie w czasie rzeczywistym.

Optifleet - mobilna wersja narzędzia do zarządzania flotą może teraz być używany zdalnie na telefonach komórkowych lub tabletach, umożliwiając transporterom śledzenie ich flot w dowolnym miejscu i czasie oraz szybkie reagowanie na wszelkie nieoczekiwane zdarzenia.

Uproszczony interfejs aplikacji Optifleet umożliwia kierownikom flot dostęp do ich pojazdów jednym kliknięciem i bezproblemowo przydziela nowe zadania (teraz moja flota) lub śledzi i ocenia indywidualne zachowanie kierowcy i wykorzystanie ciężarówek przez kierowców (Ecoscore).

Istnieją trzy moduły, które pomagają przewoźnikom optymalizować zachowanie kierowców, wydajnie zarządzać flotami i kontrolować koszty operacyjne:
- Moduł Check zapewnia informacje techniczne pojazdu, szczególnie przydatne w zmniejszaniu zużycia paliwa i emisji CO2. Obejmuje to funkcję Ecoscore, która śledzi i analizuje style jazdy i identyfikuje obszary, w których można podjąć działania w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

- Moduł mapy lokalizuje pojazdy w czasie rzeczywistym, analizując trasy w celu optymalizacji czasu i przejechanych kilometrów.

- Moduł Drive dostarcza informacji o czasach jazdy i umożliwia operatorom zdalny dostęp do danych z kart kierowców i pamięci tachografu.

Dzięki nowej aplikacji mobilnej Optifleet, Renault Trucks nadal rozwija swoje rozwiązania, aby zapewnić wsparcie dla przewoźników zaangażowanych w śledzenie i obniżanie zużycia paliwa i emisji CO2. Dzięki zarządzaniu flotą w czasie rzeczywistym operatorzy mogą szybciej reagować i zwiększać zyskowność, jednocześnie zwiększając zadowolenie swoich klientów. W praktyce Optifleet może generować oszczędności w wysokości do 5000 euro rocznie na pojazd.

Aplikacja Optifleet jest już dostępna do pobrania w sklepie AppStore i Google Play. Korzystanie z aplikacji podlega subskrypcji usługi Optifleet.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL