W odpowiedzi na rynkowe trendy

W odpowiedzi na rynkowe trendy

Marka samochodów dostawczych numer 1 na polskim rynku wprowadza program firnansowania samochodów dostawczych

W odpowiedzi na rynkowe trendy, marka Fiat Professional wprowadza program finansowania samochodów dostawczych w formie stałego miesięcznego abonamentu. W zamian Klient otrzymuje fabrycznie nowy model Fiata Professional na 24 miesiące w wybranym przez siebie wariancie opłaty wstępnej (już od 0%) i rocznego przebiegu. Abonament pokrywa większość wydatków użytkowania pojazdu, a Klient ponosi tylko podstawowe koszty związane z jego eksploatacją, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

To, co wyróżnia „Fiat Professional Abonament" od podobnych tego typu programów dostępnych na rynku, to kompleksowość. W racie abonamentu są zawarte nie tylko finansowanie oraz podstawowe przeglądy, ale kompletna obsługa serwisowa, pełne ubezpieczenie, a nawet komplet opon zimowych.
„Fiat Professional Abonament" jest skierowany zarówno do Klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jak i Klientów instytucjonalnych, posiadających rozbudowane floty pojazdów.

„Fiat Professional Abonament" został przygotowany w ramach programu FCA Fleet Services, którego operatorem jest FCA Leasing we współpracy z ALD Automotive.Z myślą o wygodzie Klientów dostępne są trzy wysokości opłaty wstępnej: 0%, 5% lub 10% i aż cztery opcje rocznego przebiegu (20,- 30,- 40,- a nawet 100 tys. km).

W stałym, miesięcznym abonamencie zawarte są: Finansowanie nowego samochodu na okres 24 miesięcy w oparciu o stałą stopę procentową;Pełne ubezpieczenie komunikacyjne AC/OC/NW z udziałem własnym 1500 zł; Pełna obsługa serwisowa; Komplet opon zimowych; Rejestracja pojazdu;Samochód zastępczy do 3 dni; Assistance.

Dodatkową korzyścią „Fiat Professional Abonament" jest gwarancja zwrotu samochodu na koniec umowy. Klient może wówczas wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowany pojazd lub zwrócić go i zrezygnować z dalszej kontynuacji programu.

Flota dostępnych w „Fiat Professional Abonament" aut obejmuje wybrane wersje najbardziej popularnych modeli: numer jeden na krajowym rynku samochodów dostawczych Fiat Ducato, ładowny i kompaktowy Talento Furgon i Talento Kombi, a także Doblo Cargo oraz Fiorino.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL