Wyniki DAF International Dealer of the Year 2018

Wyniki DAF International Dealer of the Year 2018

DAF Trucks ogłasza zdobywców dorocznych nagród:

 Na międzynarodowym zjeździe dealerów w Sewilli (Hiszpania) firma DAF przyznała spółce ESA Trucks Polska Sp. z o.o. tytuł 2018 DAF International Dealer of the Year za wybitne wyniki w zakresie sprzedaży pojazdów ciężarowych, części i usług finansowych, a także osiągnięty rozwój i zadowolenie klientów. Firma DBK Sp. z o.o. z Olsztyna otrzymała tytuł PACCAR Parts Europe International Dealer of the Year, natomiast firmie Ford & Slater Ltd z Leicester (Wielka Brytania) przyznano tytuł PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year.

-Zdobycie tytułu "2018 DAF International Dealer of the Year" wymaga umiejętnej pogoni za doskonałością usług oraz ciągłego kładzenia nacisku na całość prowadzonej działalności operacyjnej – ciężkie i średnie pojazdy ciężarowe, usługi komercyjne, PACCAR Parts oraz PACCAR Financial – powiedział prezes DAF Trucks Preston Feight, ogłaszając zdobycie prestiżowego wyróżnienia przez firmę ESA Trucks Polska Sp. z o.o.  

Preston Feight kontynuował: - Zwycięzca musi mieć niekończący się apetyt na rozwój działalności oraz zwiększanie zadowolenia klienta poprzez inwestowanie w nowe placówki, dodatkowe stanowiska i dobrze wyszkolonych techników, ciągle rosnącą liczbę godzin warsztatów i moc przerobową, a także wzorowe kierowanie się maksymą «poprawnie już za pierwszym razem» w dziale serwisu. Firma ESA Trucks Polska jest liderem, jeśli chodzi o zadowolenie klienta, co wynika z pasji i zaangażowania zespołu w bycie najlepszym w każdej dziedzinie. ESA Trucks Polska Sp. z o.o. to synonim doskonałości dealera DAF. Gratulacje dla całego zespołu!.

Nagroda 2018 DAF International Dealer of the Year została przekazana przez prezesa DAF Trucks Prestona Feighta na ręce Klaasa Elemy, udziałowca i prezesa ESA Trucks Polska Sp. z o.o., oraz Jarosława Szymkowiaka, udziałowca i dyrektora generalnego ESA Trucks Polska Sp. z o.o.

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL