Program finansowania samochodów dostawczych

Program finansowania samochodów dostawczych

 Marka samochodów dostawczych numer 1 na polskim rynku wprowadza „Fiat Professional Abonament”

 W odpowiedzi na rynkowe trendy, marka Fiat Professional wprowadza program finansowania samochodów dostawczych w formie stałego miesięcznego abonamentu. W zamian Klient otrzymuje fabrycznie nowy model Fiata Professional na 24 miesiące w wybranym przez siebie wariancie opłaty wstępnej (już od 0%) i rocznego przebiegu. Abonament pokrywa większość wydatków użytkowania pojazdu, a Klient ponosi tylko podstawowe koszty związane z jego eksploatacją, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

To, co wyróżnia „Fiat Professional Abonament" od podobnych tego typu programów dostępnych na rynku, to kompleksowość. W racie abonamentu są zawarte nie tylko finansowanie oraz podstawowe przeglądy, ale kompletna obsługa serwisowa, pełne ubezpieczenie, a nawet komplet opon zimowych.
„Fiat Professional Abonament" jest skierowany zarówno do Klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jak i Klientów instytucjonalnych, posiadających rozbudowane floty pojazdów.

„Fiat Professional Abonament" został przygotowany w ramach programu FCA Fleet Services, którego operatorem jest FCA Leasing we współpracy z ALD Automotive.

Z myślą o wygodzie Klientów dostępne są trzy wysokości opłaty wstępnej: 0%, 5% lub 10% i aż cztery opcje rocznego przebiegu (20,- 30,- 40,- a nawet 100 tys. km).W stałym, miesięcznym abonamencie zawarte są: Finansowanie nowego samochodu na okres 24 miesięcy w oparciu o stałą stopę procentową; Pełne ubezpieczenie komunikacyjne AC/OC/NW z udziałem własnym 1500 zł;Pełna obsługa serwisowa; Komplet opon zimowych Rejestracja pojazdu;Samochód zastępczy do 3 dni;Assistance.

Dodatkową korzyścią „Fiat Professional Abonament" jest gwarancja zwrotu samochodu na koniec umowy. Klient może wówczas wymienić samochód na nowy, odkupić wynajmowany pojazd lub zwrócić go i zrezygnować z dalszej kontynuacji programu.

Flota dostępnych w „Fiat Professional Abonament" aut obejmuje wybrane wersje najbardziej popularnych modeli: numer jeden na krajowym rynku samochodów dostawczych Fiat Ducato, ładowny i kompaktowy Talento Furgon i Talento Kombi, a także Doblò Cargo oraz Fiorino.

Przeczytaj też:
IAA 2018 - Fiat Proffesional na podwójnym gazie

Od ponad 20 lat FCA zajmuje się sprzedażą samochodów z podwójnym zasilaniem benzyna/metan z ponad 720 000 sprzedanych samochodów osobowych i dostawczych.

W odpowiedzi na rynkowe trendy

Marka samochodów dostawczych numer 1 na polskim rynku wprowadza program firnansowania samochodów dostawczych

Prowadzenie w rankingu

Fiat Professional liderem rynku samochodów dostawczych do 3,5 tony    

Fiat i DHL dla ochrony środowiska

DHL i Fiat odnowili porozumienie o współpracy realizowane pod hasłem poszanowania dla środowiska. Karetki na bazie Fiata Ducato dla łódzkiego pogotowia

Spółka Inwestycje Medyczne Łódzkiego w drodze ogłoszonego przetargu wybrała ofertę AMZ-KUTNO na dostawę nowych ambulansów dla łódzkich oraz piotrkowskich ratowników medycznych. Fiat Fullback - nowy pick-up średniej ładowności

10 listopada zadebiutował nowy samochód marki Fiat Professional: Fullback. Nowy Ducato - premiera w Polsce

Wkrótce w polskich salonach pojawi się nowy Fiat Ducato. Będzie to już 6. generacja tego popularnego samochodu. Nowy Fiat Ducato

W dniu 12 maja, w Ośrodku Badawczym w Balocco (Vercelli), prasie międzynarodowej zostanie zaprezentowany Nowy Fiat Ducato, najnowsza wersja bestsellera, który od 33 lat, dzięki swoim 5 generacjom, zbiera nagrody i odnosi sukcesy handlowe, o czym świadczy ponad 2,6 miliona samochodów sprzedanych na świecie od 1981 po dzień dzisiejszy. 15 edycja Konkursu Fiata

Na Politechnice Warszawskiej wręczono dziś nagrody w 15. edycji Konkursu Fiata na najlepsze prace o tematyce związanej z dziedziną motoryzacji.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL