Goodyear Proactive Solutions zdobył nowych, flagowych klientów

Goodyear Proactive Solutions zdobył nowych, flagowych klientów

Międzynarodowe przedsiębiorstwa transportowe wybierają system Goodyear Proactive Solutions

 

Opracowany przez Goodyear, nowatorski system zarządzania flotą w czasie rzeczywistym zapewni bezpieczeństwo, przewagę konkurencyjną oraz elastyczność firmie TIP Trailer Services Poland oraz HOYER Mineralöl-Logistik GmbH. Wybór rozwiązania Goodyear Proactive Solutions przez kluczowe przedsiębiorstwa transportowe świadczy o dużym zaufaniu do jakości produktów i usług oferowanych przez amerykańskiego producenta opon.

TIP Trailer Services jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług w zakresie urządzeń transportowych. Polski oddział zarządza flotą ponad 800 pojazdów i specjalizuje się w leasingu oraz wynajmie naczep, cystern oraz innego sprzętu. Ze względu na dużą skalę działalności, firma bardzo dba o stan swojego taboru transportowego, dlatego też w 2006 r. nawiązała współpracę z Goodyearem na dostawę i serwis opon. Teraz TIP Trailer Services Poland rozszerza zakres współpracy o system Goodyear Proactive Solutions. Z kolei HOYER Mineralöl-Logistik GmbH, należąca do Grupy HOYER, międzynarodowego giganta w dziedzinie logistyki, wybrała rozwiązanie Goodyear do monitorowania w czasie rzeczywistym stanu opon we flocie przewożącej ładunki niebezpieczne.

- Bardzo się cieszymy, że nasze podejście zostało docenione przez floty. Będziemy dalej pracować nad projektowaniem nowoczesnych rozwiązań i ulepszeniem już istniejących produktów, by jak najlepiej zaspokajać zmieniające się potrzeby i wyzwania nowoczesnego transportu – powiedział Krzysztof Kozerski, Sales Leader Proactive Solutions PL.

Goodyear Proactive Solutions to kompleksowe rozwiązanie, zawierające zaawansowany system monitorowania i zarządzania flotą, wysokiej klasy opony oraz ogólnoeuropejską sieć serwisów TruckForce świadczącą komplet usług związanych z oponami. System wspiera duże floty takie jak TIP Trailer Services czy Hoyer w procesie cyfrowej transformacji, przy pomocy panelu monitorującego flotę w czasie rzeczywistym.

- Dla TIP Trailer Services Poland bezpieczeństwo, niezawodność i jakość sprzętu to najważniejsze kwestie. Dlatego wybraliśmy system Goodyear Proactive Solutions, dzięki któremu możemy na bieżąco monitorować stan techniczny naszych pojazdów i zapobiegać wystąpieniu awarii, co ma istotne znaczenie dla naszej konkurencyjności - powiedział Tomasz Ciszewski, dyrektor operacyjny TIP Trailer Services Poland.

Naczepy TIP Trailer Services oraz Hoyer zostaną wyposażone w innowacyjny system monitorowania ciśnienia w oponach - Goodyear TPMS - montowany bezpośrednio na obręczach kół naczep. Czujniki zbierają najważniejsze dane o stanie opony, które następnie są analizowane przez specjalne, inteligentne algorytmy, informujące o konieczności podjęcia aktywnych działań konserwacyjnych, na przykład w przypadku powolnej utraty ciśnienia. Panel do monitorowania floty w czasie rzeczywistym wspiera pracę menedżera floty, obniżając całkowity koszt posiadania, podwyższając wydajność floty i zwiększając odsetek dostaw wykonanych na czas.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL