Nowy szef w segmencie opon specjalistycznych Continental

Nowy szef w segmencie opon specjalistycznych Continental

Nowe zadania Marcina Cywińskiego w strukturach Continental

Z dniem 1 stycznia 2018 roku Marcin Cywiński objął funkcję managera ds. sprzedaży opon specjalistycznych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój segmentu radialnych opon rolniczych oraz ogumienia przeznaczonego do maszyn OTR Radial.

Marcin Cywiński rozpoczął pracę w Continental Opony Polska w 1999 roku w dziale logistyki, od początku specjalizując się w oponach do pojazdów użytkowych. Konsekwentnie rozwijał swoją karierę w strukturach firmy, aby w 2005 roku objąć stanowisko marketing managera w dziale opon użytkowych, na którym odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz nadzorował projekty komunikacyjne marek opon ciężarowych należących do koncernu Continental (Continental, Semperit, Uniroyal, Barum a później również Matador). W styczniu 2018 roku objął stanowisko w strukturach Continental Speciality Tires, na którym będzie odpowiadał za rozwój biznesu nowoczesnych opon rolniczych i klasy OTR.

- Oferowanie specjalistycznego ogumienia wymaga fachowej wiedzy i doradztwa, które pozwolą naszym Klientom wybrać odpowiedni model opony do maszyny rolniczej lub budowlanej. Dlatego moim priorytetem na nowym stanowisku będzie zbudowanie strategii sprzedaży opon specjalistycznych oraz rozwój tego rynku w Polsce. Jestem przekonany, że moje wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobyte w strukturach Continental zarówno w kraju, jak i za granicąw dziale opon użytkowych ułatwią mi realizację tego zadania - powiedział Marcin Cywiński.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje