Nowa twarz w dziale pojazdów używanych Kögel Used

Nowa twarz w dziale pojazdów używanych Kögel Used

Thomas Gregor obejmuje kierownictwo nad firmą Kögel Used

 

Nowa twarz w dziale pojazdów używanych Kögel Used. Thomas Gregor (44 l.) zadebiutował w styczniu 2018 r w fabryce naczep w Burtenbach jako dyrektor międzynarodowego działu pojazdów używanych. Na tym stanowisku będzie on odpowiedzialny za dział pojazdów używanych firmy Kögel Used, rozszerzając w dalszym ciągu krok po kroku jej międzynarodowy zasięg. Oprócz zakupów i sprzedaży naczep używanych do jego obowiązków należeć będzie również współpraca z działem sprzedaży nowych pojazdów w zakresie wartości wykupu i rozliczeń nowych pojazdów przy oddawaniu starych. Dyrektor Gregor będzie również bezpośrednio dostępny dla klientów firmy Kögel z całej Europy we wszystkich kwestiach związanych z pojazdami używanymi. Jego bezpośrednim przełożonym będzie dyrektor zarządzający firmą Kögel – Massimo Dodoni.

Thomas Gregor posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i eksploatacji pojazdów używanych, w szczególności naczep i pojazdów użytkowych. Jego pierwsze doświadczenia związane są ze znaną firmą wynajmującą pojazdy użytkowe. Następnie pracował on na różnych stanowiskach kierowniczych zarządzając aktywami i sprzedażą w znanych na całym świecie firmach zajmujących się wynajmem pojazdów użytkowych i sprzedażą pojazdów używanych.

- Moim celem, który przyświeca również współpracownikom z Burtenbach, Zwolle i Werony oraz kolegom z działu handlowego, jest praca w charakterze solidnego i kompetentnego partnera naszych klientów z całej Europy we wszystkich sprawach związanych z pojazdami używanymi – mówi Thomas Gregor, dyrektor międzynarodowego działu pojazdów używanych firmy Kögel.

- Sprzedaż pojazdów używanych rządzi się swoimi prawami, które różnią się w zależności od kraju, ponieważ każdy kraj ma swoje preferencje sprzętowe. Musimy więc kupować i sprzedawać docelowo określone typy pojazdówmówi Massimo Dodoni, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży nowych i używanych pojazdów oraz obsługi posprzedażnej w firmie Kögel. - W osobie Pana Thomasa Gregora zyskaliśmy idealnego kandydata, który w sposób naturalny przyczyni się do przyspieszenia dalszej rozbudowy Kögel Used.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje