Ciąg dalszy sukcesów pojazdów dostawczych Ford of Europe w 2017 roku

Ciąg dalszy sukcesów pojazdów dostawczych Ford of Europe w 2017 roku

Trzeci rok z rzędu najlepiej sprzedająca się marka pojazdów dostawczych w Europie

 Czołowe modele użytkowe po raz kolejny odnotowały rekordową sprzedaż w 2017, dzięki czemu Ford to od trzech lat najlepiej sprzedająca się marka pojazdów użytkowych w Europie.

Najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży pojazdów dostawczych w Europie w 2017 roku: Ford sprzedał 352 200 pojazdów dostawczych, co oznacza wzrost o 7,2 procent w porównaniu z rokiem poprzednim i jest najlepszym wynikiem w historii;  wzmocnił pozycję lidera na europejskim rynku pojazdów dostawczych, zwiększając swój udział w rynku o 0,3 punktu procentowego do poziomu 13,5 procent; rodzina pojazdów Ford Transit, składająca się z czterech modeli, osiągnęła rekordową sprzedaż wynoszącą 287 600 sztuk; Ford zapowiedział nowe modele Transit Custom, Transit Connect oraz Transit Courier, będące elementem rewolucji produktowej, która pozwoli na odświeżenie całej gamy pojazdów dostawczych Forda w Europie w czasie nadchodzących 18 miesięcy;  na dziewięciu rynkach, tj. w Belgii, Czechach, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech, Norwegii, Polsce i Wielkiej Brytanii, marka sprzedała rekordową liczbę pojazdów użytkowych.

- W jaki sposób Ford może kontynuować rekordowy okres z 2017 roku?  Możemy tego dokonać poprzez odnowienie całej gamy pojazdów dostawczych dostępnych w Europie w czasie najbliższych 18 miesięcy. Jesteśmy przygotowani, by podnieść efektywność w Europie dzięki najmocniejszej ofercie w historii firmy oraz ekscytującym modelom elektrycznym, które planujemy wprowadzić wkrótce. - powiedział Hans Schep, dyrektor generalny ds. pojazdów dostawczych Ford of Europe.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL