Zmiany w regionie Europy Centralnej i Północnej

Zmiany w regionie Europy Centralnej i Północnej

Nowe stanowisko Dyrektora Handlowego Michelin

 

Cedric Binoit został mianowany nowym Dyrektorem Handlowym Grupy Michelin w Regionie Europy Centralnej i Północnej. Z warszawskiego biura firmy będzie zarządzał sprzedażą w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Litwie, Łotwie i Estonii.

Cedric Binoit jest związany z Michelin od 20 lat. Swoją karierę rozpoczynał w zagranicznym oddziale spółki w Republice Wybrzeża Kości Słoniowej w Afryce, a następnie przez 7 lat pracował we Francji jako Regionalny Kierownik Sprzedaży oraz Key Account Manager.

W 2006 r. został mianowany Dyrektorem Handlowym Opon Osobowych w Rumunii, a cztery lata później – Dyrektorem Handlowym Opon Osobowych i Ciężarowych na Rumunię i Bałkany. Od 2013 r. w Michelin Oceania zarządzał rynkami Australii, Nowej Zelandii i wysp leżących na Pacyfiku.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do dynamicznego zespołu rozwijającego sprzedaż w tej części Europy. Naszym głównym wyzwaniem jest zwiększenie udziałów wszystkich linii produktowych Michelin na rynkach Europy Centralnej i Północnej. Ponieważ zadowolony klient jest dla nas najważniejszy, dlatego będziemy nadal rozwijać współpracę z naszymi partnerami odpowiadającymi za sprzedaż detaliczną, hurtową czy internetową – powiedział Cedric Binoit.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL