Zmiany w regionie Europy Centralnej i Północnej

Zmiany w regionie Europy Centralnej i Północnej

Nowe stanowisko Dyrektora Handlowego Michelin

 

Cedric Binoit został mianowany nowym Dyrektorem Handlowym Grupy Michelin w Regionie Europy Centralnej i Północnej. Z warszawskiego biura firmy będzie zarządzał sprzedażą w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Litwie, Łotwie i Estonii.

Cedric Binoit jest związany z Michelin od 20 lat. Swoją karierę rozpoczynał w zagranicznym oddziale spółki w Republice Wybrzeża Kości Słoniowej w Afryce, a następnie przez 7 lat pracował we Francji jako Regionalny Kierownik Sprzedaży oraz Key Account Manager.

W 2006 r. został mianowany Dyrektorem Handlowym Opon Osobowych w Rumunii, a cztery lata później – Dyrektorem Handlowym Opon Osobowych i Ciężarowych na Rumunię i Bałkany. Od 2013 r. w Michelin Oceania zarządzał rynkami Australii, Nowej Zelandii i wysp leżących na Pacyfiku.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do dynamicznego zespołu rozwijającego sprzedaż w tej części Europy. Naszym głównym wyzwaniem jest zwiększenie udziałów wszystkich linii produktowych Michelin na rynkach Europy Centralnej i Północnej. Ponieważ zadowolony klient jest dla nas najważniejszy, dlatego będziemy nadal rozwijać współpracę z naszymi partnerami odpowiadającymi za sprzedaż detaliczną, hurtową czy internetową – powiedział Cedric Binoit.

 

Przeczytaj też:
Wystartowała akcja promocyjna

Opona Michelin lub BFGoodrich za złotówkę

Odpowiedź na potrzeby właścicieli firm, flot pojazdów i kurierów


Nowa opona MICHELIN Agilis CrossClimate do samochodów dostawczych

Opona do transportu regionalnego

Nowa paliwooszczędna opona MICHELIN X Multi Energy

Rozszerzona współpraca

Michelin solutions z europejskim kontraktem od XPO Logistics

Innowacyjna generacja opon MICHELIN
X LINE Energy – klasa AAA na wszystkie osie Plan na dalszy wzrost

Grupa Michelin realizuje cele Innowacyjna generacja opon

MICHELIN X LINE Energy – klasa AAA na wszystkie osie Txomin Castillo nowym dyrektorem handlowym Michelin

Txomin Castillo został nowym dyrektorem handlowym Grupy Michelin w Regionie Europy Centralnej i Północnej. Gwarancja na uszkodzenia opon MICHELIN X WORKS

Michelin prezentuje nową, bezpłatną usługę - gwarancję na uszkodzenia opon, którą można aktywować i obsługiwać przez Internet, korzystając z platformy internetowej MyAccount zapewniającej dostęp do usług i ofert promocyjnych Michelin przez całą na dobę 7 dni w tygodniu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL