Debiut na polskim rynku

Debiut na polskim rynku

Alternatory i rozruszniki Power Truck


Power Truck to nowa marka alternatorów i rozruszników przeznaczonych do pojazdów ciężarowych. Produkty są już dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars.

W przypadku pojazdów ciężarowych kluczową wartością jest niezawodność. Unieruchomiony pojazd nie pracuje, a więc nie zarabia. Im częstsze i dłuższe są pobyty w warsztacie naprawczym, tym większe straty ponosi firma. W przypadku ciężarówek niezwykle ważny jest pewny start. Kierowca powinien mieć pewność, że silnik jego pojazdu uruchomi się w każdych warunkach pogodowych. Pamiętajmy, że zadaniem rozrusznika jest doprowadzenie silnika do wystarczającej prędkości obrotowej w czasie zaledwie kilku dziesiątych części sekundy.

W nowoczesnych samochodach ciężarowych stosuje się coraz więcej odbiorników prądu, co stawia wyzwania przed układem elektrycznym pojazdu. Alternator musi dostarczać do akumulatora odpowiednią wartość napięcia. Wszelkie odchylenia od normy mogą powodować rozładowanie bądź trwałe uszkodzenie baterii.

Przygotowując swój pojazd do długich tras w trudnym klimacie, warto zatem zadbać o układ rozruchowy oraz elektryczny. Ich potencjalna awaria może skończyć się nawet koniecznością holowania pojazdu, co w przypadku ciężarówek jest, jak wiemy, kosztowne i kłopotliwe.

- Dzięki ofercie marki Power Truck mamy dostęp do wysokiej jakości produktów w zadowalającej użytkownika cenie. Alternatory i rozruszniki Power Truck charakteryzują się solidną konstrukcją i niezawodnością. Zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów i poddane surowej, fabrycznej kontroli. Ich zastosowanie daje gwarancję pełnej wydajności i niezawodności układu elektrycznego silnika – mówi Artur Stodolny, product manager Inter Cars.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL