Infracht - nowa giełda transportowa

Infracht - nowa giełda transportowa

Giełdy transportowe to narzędzia znane każdemu z nas. Korzystamy z nich głównie po to, aby pozyskać ładunki, zwłaszcza w okresach, kiedy trudniej o nie na rynku.

Od kilku miesięcy mamy możliwość skorzystania z nowej platformy transportowej Infracht. Twórcy serwisu zachęcają przewoźników do współpracy deklarując, że jest on dla nich bezpłatny. To naprawę novum, bo jak do tej pory, opłaty na innych serwisach są obustronne lub cedowane na przewoźników. W styczniu na giełdzie mają pojawić się pierwsze ładunki.

Dlaczego warto spróbować? Infracht zaproponował absolutnie nowe narzędzie oparte na nowych technologiach po to, by maksymalnie ułatwić i przyśpieszyć kontakt między kontrahentami transportowymi.
Wszystkie usługi oferowane przez platformę Infracht są dla Przewoźników bezpłatne:
- wyszukiwanie ładunków i składanie ofert zleceniodawcom,
- pozyskiwanie ładunków w 3 dostępnych opcjach (zapytanie ofertowe, Kup Teraz, licytacja),
- zarządzanie złożonymi ofertami w panelu użytkownika,
- otrzymywanie powiadomień o nowych ładunkach,
- nieograniczona ilość kont dostępowych dla pracowników Twojej firmy,
- mobilne wyszukiwanie ładunków,
- współpraca tylko ze zweryfikowanymi użytkownikami,
- wgląd do kopii dokumentów zleceniodawców i spedytorów.

Dodatkowym wyróżnikiem Infracht są wyżej wymienione sposoby pozyskiwania ładunków. Twórcy Infracht wprowadzili opcję zapytania ofertowego. Polega to na tym, że składamy ofertę zleceniodawcy wprowadzając cenę, za którą chcemy przewieźć ładunek. Naszą propozycję widzi tylko zleceniodawca. Wszystko odbywa się online.

Drugie rozwiązanie to opcja Kup Teraz. Rynek transportowy ceni sobie czas, więc możliwość szybkiej akceptacji zlecenia (jeśli cena i zleceniodawca nam odpowiada) jest doskonałym rozwiązaniem.
Ostatnia kwestia to weryfikacja użytkowników. Infracht jest wyłącznie dla profesjonalistów, weryfikowani są zleceniodawcy, przewoźnicy i spedytorzy, dlatego po rejestracji trzeba dosłać odpowiednie dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL