Nowy wymiar

Nowy wymiar

Zminiaturyzowane urządzenie do zarządzania flotą

 

e-TRUCK to innowacyjne rozwiązanie, które wprowadza warsztat wyspecjalizowany w naprawach pojazdów ciężarowych w nowy wymiar. To miniaturowe urządzenie, które po zainstalowaniu w gnieździe diagnostycznym pojazdu i skonfigurowaniu, w ciągu kilku minut oferuje całkowicie nowy rodzaj usług.
 
Dzięki e-TRUCK warsztat zyskuje możliwość zdalnego monitorowania stanu pojazdu w sposób ciągły, zarządzania przeglądami oraz zdalnego wykonywania funkcji diagnostycznych, które pozwolą na przywrócenie optymalnych warunków pojazdu, co jest absolutną nowością. e-TRUCK działa jako element łączący mechanika z pojazdem ciężarowym i oferujący ciągłą usługę zdalnego wsparcia.

Urządzenie to jest idealne także dla kierowców i menedżerów flot, ponieważ dostarcza im informacje z zakresu stanu technicznego ich pojazdów oraz pozwala na podjęcie działań ukierunkowanych na zmniejszenie kosztów czy optymalizację wykorzystania pojazdów, dzięki dedykowanej aplikacji i portalowi managera.

Urządzenie e-TRUCK dostępne będzie w sieci Inter Cars od marca 2018. Katalogowa cena urządzenia to 270 € netto.Obligatoryjnie każdy warsztat posiadający urządzenie e-TRUCK musi posiadać aktywny abonament, który w zależności od liczby posiadanych e-TRUCK-ów wynosi:1-50 szt. – 150; €/rok, 51-100 szt. – 200 €/rok; 101-200 szt. – 300 €/rok; 201 szt. i więcej – 400 €/rok

Warunkiem działania sytemu e-TRUCK jest posiadanie testera Texa w środowisku TRUCK.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL