Wyróżnienia od Grupy DBK i niemieckiej marki naczep

Wyróżnienia od Grupy DBK i niemieckiej marki naczep

Ambasadorzy KÖGEL ogłoszeni po raz drugi

 

16 listopada w Talaria Resort&Spa miała miejsce Gala Ambasadorów marki KÖGEL, podczas której czołowe firmy transportowe w Polsce otrzymały wyróżnienia od Grupy DBK i niemieckiej marki naczep.

Uroczysta Gala Ambasadorów odbyła się już po raz drugi – w ubiegłym roku idea wyróżniania ambasadorów marki została zapoczątkowana przez Grupę DBK z myślą o firmach, które od wielu lat stawiają na naczepy KÖGEL we własnych flotach. Do 17 ubiegłorocznych Ambasadorów KÖGEL dołączyło 7 nowych przedsiębiorstw transportowych - liderów w swych biznesowych kategoriach. Dodatkowo 3 firmy, które w 2017r. szczególnie przyczyniły się do promowania i budowania wizerunku marki, zostały wyróżnione tytułem „Złotego Ambasadora”.

- Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wyróżnienie lojalnych klientów, którzy postawili na markę KÖGEL w swoim biznesie - za co jesteśmy bardzo wdzięczni i pragniemy w ten szczególny sposób to podkreślić, honorując wybrane firmy tytułem „Ambasadora marki KÖGELopowiada Jacek Portalski, wiceprezes Eurotrailer Sp. z o.o., generalnego importera naczep KÖGEL w Polsce. – Nagrodzone firmy reprezentują niezwykle wysoki poziom na polskim i europejskim rynku, co dodatkowo stanowi dla nas powód do dumy.

Galę uświetniła obecność nagrodzonych firm oraz zeszłorocznych Ambasadorów, przedstawicieli KÖGEL Trailer GmbH & CO w osobie Massimo Dodoni, Sales Director International oraz Krystiana Smolskiego, Sales Director North-East Europe. Ponadto w spotkaniu wziął udział jeden z partnerów Grupy DBK, firma Eaton, którą reprezentował Rafał Bieliński, Sales Manager oraz kadra zarządzająca Grupy DBK.

Marka KÖGEL od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce producentów naczep na polskim i europejskim rynku. W Polsce jest obecna od ponad 15 lat, natomiast od 2005 roku sprzedaż produktów tej marki realizuje Grupa DBK. Po kilku latach licznych sukcesów sprzedażowych w charakterze dealera w 2010 firma została generalnym importerem marki w Polsce. Blisko 13 000 naczep niemieckiego producenta zasiliło floty tysiąca polskich firm transportowych od początku działalności Grupy DBK na rynku naczep.  

Przeczytaj też:
Spektakularna akcja wydobycia polskiej ciężarówki

Zdarzenie miało miejsce na A6 niedaleko Bad Rappenau. 40-tonowa ciężarówka zjeżdża z autostrady i ląduje w środku drzew. 

DAF Trucks przyznaje tytuł DAF International Dealer of the Year 2021

Wiemy już kto otrzymał w tym roku statuetkę Dealera Roku DAF Trucks Polska. W Europie tytuł ten otrzymała Brytyjska grupa dealerska Lawrence Vehicles Ltd. 

Pojazdy komunalne Scania dla firmy ENERIS

Na początku czerwca br. w Nadarzynie, w siedzibie Scania Polska, odbyło się przekazanie trzech pojazdów komunalnych przeznaczonych do zbiórki odpadów dla Grupy ENERIS.

 

Europejski Fundusz Leasingowy strategicznym partnerem Grupy DBK

EFL będzie oferować wynajem pełnej gamy środków transportowych dla branży TSL.

 

Wynajem samochodów ciężarowych w 2020 roku

Co czeka rynek transportu w tym roku oraz jak powyższe wpłynie na sektor wynajmu pojazdów użytkowych?

Hama Polska w rękach EFL

Europejski Fundusz Leasingowy strategicznym partnerem Grupy DBK.

 

Najlepsi mechanicy najlepsze serwisy DAF Trucks Polska

W dniu 12 grudnia br. na terenie Centrum Szkoleniowego DAF w Sękocinie Nowym koło Warszawy odbył się finał Olimpiady technicznej DAF 2020.

 

DBK i MAN Truck & Bus Polska wspólnie w roku 2020

W dniu 22.11.2019 r. w siedzibie firmy MAN Truck & Bus w Wolicy miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

 

POLSKA: OPŁATY KARTELOWE WOBEC SPRZEDAWCÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Niemiecka prasa branżowa bije na alarm.

 

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje