Nowe rozwiązania FMS

Nowe rozwiązania FMS

Udoskonalenie naliczania wynagrodzeń, współpracy z podwykonawcami i bezpieczeństwa floty

 

Nowy wielokątny GeoFencing ułatwia precyzyjne monitorowanie działań w czasie rzeczywistym w określonej lokalizacji, jak również zapewnia dokładny coaching oraz obliczanie wynagrodzeń kierowców. Ponadto Transics wprowadził już w pełni Polskie przepisy socjalne do swojego oprogramowania do rozliczania wynagrodzeń, TX-SOCIAL EXPERT. W pełni zintegrowane z oprogramowaniem zaplecza biurowego TX-CONNECT, znacząco upraszcza ono procesy administracyjne związane z wynagrodzeniami dla Polskich firm transportowo-logistycznych.

Firmy transportowe mogą rozszerzyć ofertę swoich usług, umożliwiając podwykonawcom śledzenie przypisanych pojazdów w swoim własnym środowisku TX-CONNECT. Wykonawcy mogą śledzić lokalizację i działania pojazdów objętych podzleceniem, ustalać GeoFences, monitorować dane z czujników (np., obciążenie osi, blokady zamków, układ stabilizacji, itd.), opracowywać raporty, a nawet wysyłać wiadomości bezpośrednio do „żądanego” kierowcy. Dając wykonawcom możliwość prowadzenia rozbudowanego monitoringu pojazdów, firmy transportowe mają jednocześnie idealny nadzór nad wszystkimi swoimi aktywami i mogą fakturować podwykonawców w przejrzysty i poprawny sposób.

Silne synergie pomiędzy systemem FMS Transics a wysoce wydajnym systemem bezpieczeństwa i zabezpieczeń WABCO przynoszą korzyści firmom transportowym. Jednym z przykładów jest wbudowanie rozwiązania OptiLock ELB-LOCK WABCO do rozwiązania Transics do zarządzania naczepami, TX-TRAILERGUARD. Umożliwia to spedytorom łatwe monitorowanie statusu naczepy oraz – w razie konieczności – interwencję poprzez zdalne zablokowanie lub odblokowanie. Ponadto system OptiTire WABCO monitorujący ciśnienie w oponach jest w pełni kompatybilny z FMS Transics, pozwalając zarządzającym flotą przez cały czas monitorować optymalne ciśnienie w oponach.

Wyszukiwarka

Informacje