Pojazd do zadań specjalnych

Pojazd do zadań specjalnych

Scania XT na Lubelszczyźnie

 

Pierwsza Scania XT wydana w Polsce, to wywrotka tylnozsypowa 8x4 z zabudową KH Kipper. Pojazd będzie wykorzystywany w kopalni piasku Ryszarda Kamińskiego, klienta dilera Scania w Lublinie.  Pojazdy Scania XT tworzą nową jakość rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów z branży budowlanej i leśnej.

Kopalnia piasku Ryszarda Kamińskiego i specjalizuje się w eksploatacji piasku bezpośrednio ze złoża. We flocie firmy znajdują się cztery pojazdy Scania w konfiguracji 8x4 oraz jeden 8x6. Nowa Scania XT została wyposażona w wygodną i funkcjonalną kabinę G oraz silnik 450 KM. Przedsiębiorstwo korzysta z długoterminowych kontraktów serwisowych.

– Dostarczam produkt, który ma duże znaczenie w branży budowlanej, będąc ważnym elementem  powstającej inwestycji. Dlatego utrzymanie ruchu i wykonanie każdej dostawy o czasie jest dla mnie i dla moich klientów bardzo istotne. Wybrałem pojazd Scania XT, ponieważ zależy mi na rozwiązaniach, które gwarantują niezawodność i terminowość dostaw, a przy tym są ekonomicznekomentuje Ryszard Kamiński, właściciel kopalni piasku.

Scania XT to pojazd ciężarowy, któremu można zaufać nawet w najbardziej wymagającym środowisku pracy. Jest perfekcyjne przystosowany do najtrudniejszych wyzwań i wymagań klientów, którzy oczekują rozwiązań, na których zawsze mogą polegaćkomentuje Paweł Stefaniszyn, kierownik sprzedaży Scania Lublin.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL