Daily Blue Power

Daily Blue Power

Zrównoważony transport jest dziś rzeczywistością


Nowa linia produktowa zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju, oferująca nieskończone możliwości dostaw w obszarach miejskich.

Pojazdy z nowej rodziny DAILY BLUE POWER doskonale sprawdzają się w misjach miejskich i podmiejskich; mogą wjeżdżać do centrów miast przez całą dobę, uwalniając przewoźników od ograniczeń wynikających z przepisów środowiskowych dzięki niezwykłemu połączeniu technologii, niskiej emisji, minimalnego oddziaływania na środowisko oraz świetnych osiągów i wydajności.

Firma IVECO wprowadziła na rynek nową rodzinę pojazdów Daily Blue Power. Jako zrównoważony partner biznesowy dla firm świadczących usługi transportowe w mieście, otwiera drogę do nieograniczonych możliwości dostaw, uwalniając użytkownika od ograniczeń wynikających z coraz bardziej rygorystycznych przepisów regulujących wjazd do miast. Nowa linia z wyprzedzeniem spełnia przyszłe wymagania środowiskowe i zapewnia rozwiązanie technologiczne, które ze swej natury jest zgodne z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

Oferta produktowa Daily Blue Power jest jedyną w swoim rodzaju ofertą na rynku. Daje realną swobodę wyboru pomiędzy trzema różnymi technologiami, aby sprostać konkretnym wymaganiom misji i specyfiki działalności klienta.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL