Najlepiej sprzedający się w Europie jednotonowy furgon

Najlepiej sprzedający się w Europie jednotonowy furgon

Jeszcze więcej stylu, efektywności i nowoczesnej techniki

Nowy Ford Transit Custom, samochód dostawczy o ładowności jednej tony, wyróżnia się nową, agresywną stylizacją, całkowicie nowym wnętrzem i jeszcze wyższą użytecznością, którą będą mogły docenić firmy korzystające z takich pojazdów w całej Europie.

Nowy Transit Custom bazuje na sukcesach swojego poprzednika, który stał się najlepiej sprzedającym się furgonem w swoim segmencie w 2015 i 2016 roku i nadal jest liderem rynkowym z 86.400 sprzedanymi samochodami od stycznia do września 2017 roku. Nowego Forda Transita Custom będzie można zamówić w całej Europie już w grudniu, a dostawy samochodów rozpoczną się na początku 2018 roku.

Napędzany silnikiem wysokoprężnym Ford EcoBlue o pojemności 2,0 l, przekonstruowany Transit Custom może obecnie zaoferować nowe funkcje i możliwości. W ofercie pojawi się m.in. nowa wersja ECOnetic o poprawionej efektywności spalania i emisji CO2 wynoszącej 148 g/km.

Sportowy styl nowego, podzielonego na trzy segmenty przodu auta, oddaje dynamiczny charakter Forda Transita. Jednotonowy van zapewnia kierowcom idealne warunki do pracy w mobilnym biurze. Zupełnie nowe nadwozie oferuje najlepszą w swojej klasie ładowność, zwiększony komfort i ergonomię, a także łatwy w obsłudze system SYNC 3 lub MyFord Dock. Po raz pierwszy w grupie pojazdów użytkowych pojawiają się technologie takie, jak inteligentny tempomat.

- Transit Custom był sukcesem od samego początku, a nowa wersja ponownie rozdaje karty w tej grze - powiedział Hans Schep, dyrektor generalny ds. pojazdów dostawczych, Ford of Europe. - Słuchaliśmy uważnie naszych klientów, dzięki czemu mogliśmy zaoferować im jednotonowego vana w jeszcze lepszym stylu, jeszcze bardziej funkcjonalnego i naszpikowanego inteligentnymi funkcjami.

Nowa generacja Forda Transita Custom wskazuje, w jakim kierunku rozwijać się będzie gama innowacyjnych samochodów dostawczych Forda. Przykładem jest wprowadzenie hybrydowej wersji tego modelu, czyli Plug-in Hybrid (PHEV) o zerowym poziomie emisji spalin, która trafi na rynek do 2019 r.

Przeczytaj też:
Historyczne połączenie Forda z Volkswagenem.

Volkswagen AG i Ford Motor Company poinformowały o uzgodnieniach dotyczących współpracy.

Hybrydowe Fordy Transit rozpoczynają testy w firmach sektora publicznego

Hybrydowy Transit Custom przejedzie 50 km na jednym ładowaniu baterii

Ciąg dalszy sukcesów pojazdów dostawczych Ford of Europe w 2017 roku

Trzeci rok z rzędu najlepiej sprzedająca się marka pojazdów dostawczych w Europie

Ford potwierdza uczestnictwo pierwszych samochodów w testach dostawczych
Transity Plug-In Hybrid w jesiennej akcji "Cleaner Air for London” Elegacka nowość w wydaniu Forda

Ford wprowadza serię Sport

Ford dąży do przejęcia wiodącej pozycji w zakresie samochodów EV.

Londyn testuje nowe, hybrydowe vany typu plug-in, które mogą się przyczynić do poprawy jakości powietrza w mieście. Moda na Pick-up'y

Samochody z nadwoziem typu pick-up są niezwykle popularne w USA, ale i w Polsce mają swoich wielbicieli. Ford sprzedał najwięcej samochodów użytkowych w Europie

W 2015 roku odnowiona i rozszerzona gama modelu Transit przyczyniła się do uzyskania przez Forda pierwszego miejsca wśród producentów sprzedających w Europie najwięcej samochodów użytkowych. Castrol Professional Academy - 6 najlepszych drużyn

logo_castrol_-_600

Wyłoniono finalistów IV Ogólnopolskiego Konkursu Motoryzacyjnego Castrol Professional Academy. Celem akcji jest poszerzanie wiedzy i ułatwianie startu w zawodzie mechanika oraz menadżera serwisu samochodowego.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL