Sfera platinum

Sfera platinum

Unikatowy Urizar - komfort w podróży


Biuro podróży Funclub po raz kolejny zadziwiło branżę, gdy podczas targów Warsaw Moto Show zaprezentowało swój najnowszy autokar. Hiszpańskie Irizary i8 projektowane dla Platinum+ to pierwsza w Europie flota w tym standardzie.

Na pokładzie znajdziemy kuchnię, garderobę, stylowe wykończenia oraz przestrzeń, jakiej nie ma żaden inny autokar. Funclub niezmiennie inwestuje w komfort, wygodę i niebanalne, odważne rozwiązania. Sprawdźmy, dlaczego Platinum+ jest najbardziej pożądanym standardem.

Na pokładzie znajduje się zaledwie 30 miejsc. Pierwszą część autokaru zajmuje osiem pojedynczych foteli. Odległości między fotelami gwarantują niespotykaną wcześniej przestrzeń i wygodę. Udoskonalony układ siedzeń oraz praktyczne detale pozwalają wygodnie i optymalnie wykorzystać przejazd.

Tył autokaru to elegancka i wygodna kuchnia wyposażona w najwyższej jakości sprzęty. Na pokładzie znajdują się piekarniki, lodówki, kruszarka do lodu, profesjonalny ekspres ciśnieniowy, młynek do kawy. W projekcie zastosowano unikatowe i innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że autokar zamienia się w mobilną restaurację, kawiarnię, piekarnię.
 
Platinum+ to jedyne w Europie autokary, które posiadają oddzielną garderobę. Została stworzona osobna przestrzeń na odzież pasażerów. Dostęp do niej jest zarówno z zewnątrz pojazdu, jak i z wewnątrz.

Fotele w standardzie Platinum+ posiadają miękkie podnóżki oraz podłokietniki, port USB, gniazdko elektryczne 230 V, indywidualne oświetlenie, panel z nawiewem klimatyzacji, głośnikiem i przyciskiem alarmowym, stoliki przeznaczone do pracy lub na posiłek oraz pojemny schowek.

Sfera Platinum to hasło, za którym kryje się cała ideologia. To spełnienie marzeń, które dzięki odwadze i ambicji stały się rzeczywistością. To przede wszystkim powód do dumy.

Sfera Platinum pojawiła się w kwietniu br. Wtedy też odbyła się premiera autokarów w klasie Platinum. Był to skok w przyszłość i zapowiedź panowania nowych standardów. Niespełna pół roku po tym wydarzeniu Funclub zaprezentował Platinum+. Najwygodniejsze i najnowocześniejsze autokary w Europie. Stworzone specjalnie dla poznańskiego biura. PLATINUM+
 
W hiszpańskiej fabryce Irizara od wielu miesięcy trwały zaawansowane i ściśle strzeżone prace nad nowymi autokarami. Specjaliści oraz technicy nie mogli zdradzać najmniejszych szczegółów dotyczących tego projektu, ponieważ objęty był tajemnicą. Autokary Platinum+ to absolutnie wyjątkowe i unikatowe modele. Z fabryki wyjechały tylko dwa takie pojazdy i od razu wyruszyły do Polski, żeby od grudnia regularnie kursować na trasie Poznań – Warszawa.

Wyszukiwarka

Informacje