Nowość w asortymencie opon ciężarowych

Nowość w asortymencie opon ciężarowych

Wyłączny dystrybutor Riken


Nowość w asortymencie opon ciężarowych w Inter Cars. Spółka została wyłącznym dystrybutorem produktów Riken w Polsce.

Inter Cars, starając się sprostać oczekiwaniom klientów, stale poszukuje najlepszych produktów w najatrakcyjniejszych cenach. Opony japońskiej marki Riken są od lat znane i cenione przez kierowców na świecie, dlatego spółka została ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

W palecie opon ciężarowych Riken znajdują się opony przeznaczone do stosowania w transporcie regionalnym, jak i międzynarodowym. Wszystkie opony w ofercie posiadają oznaczenia „M+S”, a ogumienie przeznaczone na oś napędową - także oznaczenie zimowe 3PMSF.

Opony ciężarowe Riken produkowane są przy zachowaniu najwyższych standardów w całym procesie; od zakupu surowców, przez produkcję, do kontroli jakości. Standardy produkcji potwierdzone certyfikatami zarządzania jakością ISO 9001 oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001 gwarantują najwyższą jakość opon marki Riken.

Opony marki Riken mają wzmocnione warstwy opasania, masywne barki oraz solidny bieżnik. Zapewniają zoptymalizowany obszar kontaktu opony z nawierzchnią i równomierne zużycie. Niższa o 15˚C temperatura robocza opony naczepowej gwarantuje mniejsze ryzyko separacji, co zapewnia użytkownikowi spokój oraz większą trwałość karkasu przystosowanego do pogłębiania i bieżnikowania.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL