Zawsze na czele

Zawsze na czele

Scania nowej generacji we flocie Dalubo

 

Pierwsze 3 z 10 zamówionych pojazdów Scania nowej generacji zasiliły flotę firmy Dalubo Kędzierscy. To pierwsze tak duże zamówienie złożone w wyniku testów pojazdów Scania w ramach programu „Zawsze na czele”.

Dalubo Kędzierscy to firma transportowa z Mazowsza, posiadająca 20-letnie doświadczenie w branży. Przedsiębiorstwo działa na terenie Polski i Europy.

W maju tego roku kierowcy Dalubo mogli przetestować pojazdy Scania nowej generacji biorąc udział w programie „Zawsze na czele”. W wyniku testów właściciel firmy złożył zamówienie na 10 ciągników R450 4x2 Scania nowej generacji. Dwa z zamówionych pojazdów zostaną zaadaptowane pod wywrotki do przewozu zbóż i pasz na terenie Europy. Trzeci ciągnik zostanie wykorzystany pod naczepy typu plandeka. Kolejne 7 pojazdów zostanie przekazanych do czerwca przyszłego roku.

– Analizując wyniki spalania zestawów uzyskane przez naszych kierowców w ramach programu „Zawsze na czele” okazało się, że pojazdy Scania pozwalają na uzyskanie znacznych oszczędności paliwa. Ma to dla nas duże znaczenie – komentuje Daniel Kędzierski, współwłaściciel firmy Dalubo Kędzierscy.

Potencjał pojazdów Scania nowej generacji i dedykowanych im usług do tworzenia zysków jest ogromny. Cieszymy się, że przekonali się o tym właściciele firmy Dalubokomentuje Jarosław Scendo, przedstawiciel handlowy w Scania Białystok.

Niezawodność to jeden z głównych atutów naszej firmy. Dlatego poszukujemy pojazdów, które zagwarantują terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo i prawidłowość ich wykonania. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakup ciągników Scania nowej generacji – dodaje Daniel Kędzierski, współwłaściciel firmy Dalubo Kędzierscy.

Scania „Zawsze na czele” to kampania skierowana do klientów, której głównym celem jest pokazanie jak duże oszczędności podczas realizowania zadania transportowego mogą przynosić rozwiązania Scania, czyli rozbudowane usługi, systemy i pojazdy Scania.

W ramach „Zawsze na czele” firma transportowa otrzymuje do dyspozycji zestaw drogowy z wykwalifikowanym trenerem ekonomicznej jazdy, który wspiera kierowcę przez dwa tygodnie. Pierwszy tydzień to jazda trenera Scania w pojeździe z kierowcą firmy. W drugim tygodniu w ramach coachingu kierowca może utrwalić zdobytą wiedzę i wdrożyć ją do codziennej pracy. Przynosi to efekt w postaci niższych kosztów związanych z eksploatacją pojazdu.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL