Pierwszy z 60. w Olsztynie.

Pierwszy z 60. w Olsztynie.

To pierwszy Actros we flocie

 

Pierwszego Actrosa z limitowanej serii z okazji jubileuszu 60-lecia ZMPD odebrał właściciel firmy PHU KOWAL Artur Kowalczyk. Uroczyste przekazanie pojazdu odbyło się w salonie dealera opiekującego się klientem – firmie Auto Idea Olsztyn.

- PHU KOWAL posiada niedużą flotę, dotychczas były to cztery pojazdy, ale mogę śmiało powiedzieć, że ta firma jest w pewnym sensie ambasadorem naszej marki – mówił Krzysztof Reszko, dyrektor sprzedaży samochodów ciężarowych oraz Fuso Canter w Auto Idea, wręczając prezesowi Arturowi Kowalczykowi kluczyk do ozdobionego jubileuszowym logotypem ZMPD ciemnobłękitnego Actrosa.

- Jeszcze sześć lat temu jeździliśmy pojazdami innej marki, ale przypadkowo trafiłem z jednym z nich do serwisu Mercedesa i czekając na naprawę, postanowiłem przyjrzeć się nowemu Actrosowi – wspomina Artur Kowalczyk. – Słyszałem już o tym modelu, ale uważałem wtedy, że nie będę mógł sobie pozwolić na zakup nowego auta takiej marki. Doradcy handlowi zaproponowali mi jednak jazdę próbną i… w ten sposób pierwszy Actros znalazł się w mojej flocie. Od tamtej pory co roku kupujemy kolejny egzemplarz. Ogromna w tym zasługa firmy Auto Idea, wiem, że zawsze mogę liczyć na najlepszą obsługę i pomoc dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebna, po prostu mogę im zaufać.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL