Zmiany personalne UPS

Zmiany personalne UPS

Piotr Sitarek nowym Dyrektorem Generalnym


Firma UPS (NYSE: UPS) ogłosiła powołanie Piotra Sitarka na stanowisko Dyrektora Generalnego UPS w Polsce. W swojej roli Sitarek będzie odpowiedzialny za działalność firmy, jej rozwój oraz strategię biznesową. Zastąpi on Pavla Adamovskyego, który został Dyrektorem Generalnym UPS w Rosji i na Białorusi.

- Piotr dysponuje ogromną wiedzą logistyczną, która pozwala świadczyć najwyższy poziom usług dla klientów w Polsce - powiedział Nando Cesarone, prezes UPS Europe. - Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Piotra zapewni sukces i trwały wzrost UPS na rynku w Polsce, który jest dla nas kluczowy.

Sitarek rozpoczął pracę w sektorze logistycznym w 1991 roku jako kurier w polskiej firmie logistyczno-kurierskiej PPS Polkurier, która w 1992 roku stała się oficjalnym partnerem operacyjnym UPS. Po kilku stanowiskach operacyjnych, w 2001 roku, po przejęciu firmy Polkurier, został awansowany na stanowisko Dyrektora Operacyjnego. W latach 2006-2015, Sitarek pełnił już funkcję Dyrektora Generalnego UPS w Polsce. Następnie został mianowany Dyrektorem Generalnym Logistyki i Dystrybucji w Polsce, a także był odpowiedzialny za integrację z przejętą w 2014 roku firmą Poltraf.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL