Części zamienne i akcesoria do autobusów

Części zamienne i akcesoria do autobusów

Ponad 10 000 części zamiennych do autobusów, dostarczanych przez 150 dostawców

 

Ważnym elementem oferty części do pojazdów użytkowych w Inter Cars są części zamienne i akcesoria do autobusów. Od 2010 r., w wyniku decyzji o utworzeniu w strukturze spółki komórki autobusowej, której głównym zadaniem jest obsługa klientów z sektora zamówień publicznych, sukcesywnie rozwijany jest asortyment części do autobusów miejskich, dalekobieżnych oraz autokarów.

Obecnie oferta liczy ponad 10 000 części i akcesoriów dostarczanych przez ponad 150 dostawców. W jej skład wchodzą podzespoły i osprzęt silników, części do układu hamulcowego i pneumatycznego, układu przeniesienia napędu, układu kierowniczego i zawieszenia osi, układu elektrycznego, elementy karoseryjne i wyposażenia wnętrza, opony oraz elementy systemów ogrzewania i klimatyzacji.

Sprzedaż części autobusowych prowadzona jest zarówno we wszystkich 100 filiach ciężarowych w całej Polsce, jak również w filiach zagranicznych. Inter Cars współpracuje z przedsiębiorstwami komunikacyjnymi, warsztatami, klientami indywidualnymi oraz z firmami handlowymi. Dzięki wykwalifikowanej kadrze spółka zapewnia profesjonalną obsługę przy zakupie części do autobusów wiodących marek takich, jak DAF, Evobus, Irisbus, Mercedes, Man, Neoplan, Scania, Solaris, Volvo, VDL Bova.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje