Hiab prezentuje innowacyjną platformę HiConnect

Hiab prezentuje innowacyjną platformę HiConnect

Połączone rozwiązanie dla branży przeładunku drogowego

 

Hiab, firma wchodząca w skład koncernu Cargotec, wprowadzając na rynek platformę HiConnect™ stawia kolejny pionierski krok w branży przeładunku drogowego. Dzięki połączeniu urządzeń przeładunkowych w HiConnect  klienci zyskują szansę otrzymywania od Hiab kluczowych informacji, które mają wpływ na wydajność prowadzonej przez nich działalności.
 
HiConnect jest udostępniany klientom jako usługa powiązana, której celem jest poprawa produktywności urządzeń Hiab wchodzących w skład ich floty. Klient otrzyma możliwość wglądu w czasie rzeczywistym w sposób użytkowania oraz stan techniczny swojego sprzętu. "Dzięki tej informacji będzie mógł aktywnie optymalizować wydajność i uniknąć zbędnych przestojów. Dzisiaj klienci mają ograniczony dostęp do informacji, często oparty o ręcznie wprowadzone dane. Brakuje im wiedzy o poziomie wykorzystania ich sprzętu, jego stanie technicznym i użytkowaniu. Teraz HiConnect umożliwia wgląd w te informacje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem internetowych paneli kontrolnych dających jasny i prosty podgląd zapewniający monitorowanie statusu, planowanie serwisu i pomagający poprawić działanie każdego urządzenia i operatora" - wyjaśnia Jan-Erik Lindfors, wiceprezes, New Business Solutions w Hiab.
 
Usługa HiConnect była rozwijana od 2015 roku we współpracy z wybranymi klientami poprzez projekty pilotażowe prowadzone na wielu rynkach. Dziś usługa dostosowana jest do potrzeb klientów dzięki wprowadzeniu zróżnicowanych poziomów  krytycznych dla działalności analiz, dostosowując je do konkretnych potrzeb biznesowych i rozmiaru floty. W IV kwartale 2017 roku Hiab zaprezentuje zmodyfikowane rozwiązanie HiConnect dedykowane dla wybranych żurawi przeładunkowych HIAB oraz urządzeń samozaładowczych MULTILIFT na pięciu rynkach: w  USA, Wlk. Brytanii, Francji, Holandii i Niemczech, rozszerzając tym samym ofertę i zasięg rynkowy HiConnect w 2018 roku.
 
Połączenie wiodącego na rynku wyposażenia Hiab i spójnej oferty usług wraz z usługami Hiab ProCare i HiConnect jako rozwiązaniami powiązanymi, da klientom Hiab możliwość zwiększenia wydajności, produktywności i bezpieczeństwa prowadzenia ich działalności.

Artykuły powiązane

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL